Безбедносна опрема

Друга опрема

Приказ на 972 возила

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта. Види како

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта.

Ако се согласувате да ви испратиме известувања за нови огласи на вашата е-пошта кликнете на копчето "Потврди"


se Prodava

Останати - Останато | стар оглас

2008 / Бензин / 30000 км.
Hitnoo..!!!
Детали

touran 1.9

Volkswagen - Touran | стар оглас

2003 / Дизел / 190000 км.
Se prodava se wv TOURAN 1.9 TDI 105 ks, najdobriot motor.2003 GODINA proizveden, prva registracija 2004 god. Kilometraza 100% realna so servisna kniska UVEZEN OD SVAJCARIJA SERVISIRAN I REGISTRIRAN NA MK TABLI OD OPREMA POSEDUVA ; -KLIMA raboti perfektno -NAVIGACIJA -ELEKTRONIKA NA STAKLA I RETROVIZORI -AIR BAG I ESP i racna na dugme -ZATEMNETI STAKLA -ALU.BANDAZI SO DOBRI GUMI 17'' -REGISTRIRANA E CELA GODINA MOZI DA SE VIDI VO SEKOE VREME.
Детали

Prodavam VW Golf 5 2.0 TDI od 2004 god.

Volkswagen - Golf | стар оглас

2004 / Дизел / 192000 км.
Prodavam VW Golf 5 2.0 TDI od 2004 god. sport lajn, so 5 vrati, siva metalik boja, so 5 vrati, sega uvezen i registriran, vo odlicna sostojba. Info na 078/322-745 i 070/267-815.
Детали

Prodavam ekstra Opel Astra

Opel - Astra | стар оглас

2009 / Дизел / 116000 км.
Prodavam Opel Astra sega uvezena i registrirana cela godina, 1.7 CDTI, 110 KS, so 5 vrati, grafitna metalik boja, so ful oprema i odlicna sostojba. Cenata ne e fiksna. Info na 078/322-745 i 070/267-815.
Детали

Форд Транзит

Ford - Transit | стар оглас

1997 / Дизел / 190000 км.
Комбето е донесено од Холандиа користено е за домашни потреби како второ возило и е многу сочувано како ново и без корозии, само за сериозни купци.
Детали

Prodava patnicko kombe Fiat Ducato

Fiat - Ducato | стар оглас

2004 / Дизел / 230000 км.
Prodavam Fiat Ducato, godina na proizvodstvo 2004 . Kombeto e redovno odrzuvano i servisirano so celokupna servisna istorija i istoto e vozeno pretezno na otvoren pat .Od oprema poseduva abs , klima , servo volan , elektrika na prozori , dva orginalni kluca so centralno zaklucuvanje , nova kuka ,4 gumi all season , radio cd ...... Kombeto e 8+1 ..
Детали

Volkswagen Golf 2014 106 000 km

Volkswagen - Golf | стар оглас

2014 / Дизел / 106000 км.
Volkswagen Golf 2014 106.000 км година 2014 отчитување 106.000 км боја бела опис боја Орикс Белата Перл Боја на внатрешноста Црна R-линија менувач кутија упатство Возило со тркала Предно тркало гориво бензин ефект 140 КС поместување 1.4 л тежина 1.221 килограми Емисии на CO2 112 g / km Број на места 5 тело Комби 5 врати Број на врати 5 Број на сопственици 2
Детали

Prodavam Fiat Ducato patnicko

Fiat - Ducato | стар оглас

2004 / Дизел / 230000 км.
Prodavam kombe Fiat Ducato 2004 godina. Kombeto e vozeno isklucivo na otvoren pat. Od oprrma poseduva klima,abs,elektrika na prozori,centralno,radio cd,kuka, all seasons 4 recisi novi gumi ,napraven golem servis so kopletna istorija za voziloto.
Детали

Peugeot 406

Peugeot - 406 | стар оглас

1996 / Бензин /LPG / 50000 км.
Prodavam Peugeot 406, 1.8, plin-benzin,1996 god
Детали

FIAT bravo 1.4 plin benzin atest top top top

Fiat - Bravo | стар оглас

2007 / Бензин /LPG / 1 км.
perfektna sostojba bez zabelaski plateni site davacki do registracija proba i proverka kade sakate cenata e namalena i krajna za druga cena ne vrtete prodadeno POZZ
Детали

VW Polo 1.9 diesel

Volkswagen - Polo | стар оглас

1997 / Дизел / 178000 км.
Итно продавам, пали-вози и супер економично. Во одлична состојба, гаражирано, светнато, полирано, со нови гуми за сите сезони. Регистрирано до 31.01.2018
Детали

Продавам Renault Megane 2, 1.5 dCi, 2006

Renault - Megane | стар оглас

2006 / Дизел / 107000 км.
106 KS, 107.000 км, Регистриран до 15.05.2018, 4900 евра Опрема меѓу др. и: Автоматска клима, Патен комјутер, 6 степен менувач, Renault Card – Централно заклучување, Металик сребрена боја,Темпомат (Cruise Control), Магленки, EURO 5 Еко норма, ALU 205/55 R16, ABS+BAS+EBV, Радио CD MP3 со команди на управувачот, 8 x Airbag, Елек. ретровизори што се греат во боја на каросерија, Секвенционални ел. стакла напред и назад, Сензори за дожд, Автм. палење на светла и брисачи, Темни спротски тонови на внатрешност (кожа на управувач, менувач и рачна), Средни наслони за раце напред и назад, Нови гуми (од 10/2016), Сервисиран исклучиво во овластен Renault сервис.
Детали

AUDI A4 vo top forma

Audi - A4 | стар оглас

2009 / Дизел / 220000 км.
Исклучително добро сочувано и одржувано Ауди А4 наменето за германски пазар, гаражирано и без никакви удеси, редовно сервисирано со дополнителна опрема во вредност од над 25.000 евра.
Детали

Prodavam GOLF 3 gt tdi 97god

Volkswagen - Golf | стар оглас

1997 / Дизел / 250 км.
GOLF 3 gt tdi 1.9 110ks registriran do 5m.2018godina so zelen karton ,ful oprema . Za kontakt na tel.078-296-233 Sote .Cenata ne e fiksna.
Детали

Продавам Renault Megane 2, 1.5 dCi, 2006

Renault - Megane | стар оглас

2006 / Дизел / 107 км.
106 KS, 107.000 км 5.000 евра, Регистриран до 15.05.2018 г. Опрема меѓу др. и: Автоматска клима, Патен комјутер, 6 степен менувач, Renault Card – Централно заклучување, Металик сребрена боја,Темпомат (Cruise Control), Магленки, ALU 205/55 R16, ABS+BAS+EBV, Радио CD MP3 со команди на управувачот, 8 x Airbag, Елек. ретровизори што се греат во боја на каросерија, Секвенционални ел. стакла напред и назад, Сензори за дожд, Автм.палење на светла и брисачи, Темни спротски тонови на внатрешност, Средни наслони за раце напред и назад, Сервисиран исклучиво во овластен Renault сервис.
Детали

YUGO TEMPO 1.1

Zastava - Yugo | стар оглас

1998 / Бензин /LPG / 10000 км.
Продавам југо бензин/плин регистрирано.
Детали

Focus 1.6TDCi Euro5 2010 Godina

Ford - Focus | стар оглас

2010 / Дизел / 223037 км.
Ford Focus 1.6TDCi 109Ks Euro5 2010 godina Plateni se site davacki do registracija +Napraven e kompleten servis +Nov Akumulator so 2god garancija Varta Silver +Greaci na sedista +Greac na predno staklo +Bord +Klima +Komandi na volan +Elek. retrovizori i stakla
Детали

se prodava polovno yugo florida vo dobra sostojba

Zastava - Florida | стар оглас

2002 / Бензин / 155000 км.
-registrirano do 03.2018 so zelen karton, PRODADENO!!!!!!!!!!!!
Детали

Ford FUSION 1,4 ben,

Ford - Fusion | стар оглас

2006 / Бензин / 68500 км.
Prodavam Ford Fusion 1,4 benzin so pominati 68500km,socuvano redovno servisirano so servisns istorija-kniska,al.bandazi skoronovi gumi ,nov akumulator,celosno ispravno. cena 4300E. informacii na tel.077717517
Детали

VW GOLF 1.9 TDI 90k Trendline - Prv sopstvenik

Volkswagen - Golf | стар оглас

2007 / Дизел / 110000 км.
Прв сопственик на колата, купена од Porshe Македонија. Во цената се вклучени + 4 нови зимски гуми. Колата е регистрирана во Јуни, со годишен зелен картон. Сите делови на колата се оргинални и истата е редовно сервисирана.
Детали

fiesta 1.4 tdci

Ford - Fiesta | стар оглас

2006 / Дизел / 12000 км.
perfekt sostojba original km \plateni site davacki do reg proba i proverka kade sakate za poveke informacii na 070312704 pozz
Детали

Bmw 525d common rail

BMW - 5-Series | стар оглас

2002 / Дизел / 320000 км.
Se prodava bmw 525d noviot motor common rail... 120kw 163ks Kolata e prva reg 2002g 11mesec premn. Zachuvana se gleda po slikite,4 novi gumi m+s plateni 200e registrirana do april 2018... Ozvuchenje JVC na touch plateno preku 400e ... Parking senzori itn itn os oprema ima se i se e funkcionalno...
Детали

VW GOLF 3 1.8 CL 75 KS REGISTRIRAN DO 2018 GODINA

Volkswagen - Golf | стар оглас

1992 / Бензин / 200000 км.
VW GOLF 3 1.8 CL BENZINEC 75 KS, OPREMA : - 4 NOVI GUMI MISELIN - SERVO VOLAN - ABS KOCNICI - SERVO VOLAN - SONCEV KROV - ALARM - CENTRALNO ZAKLUCUVANJE/OTVARANJE - REGISTRIRAN DO 3 AVGUST 2018 GODINA - SVETLA ZA MAGLA VO BRANIK - FABRICKO RADIO - BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!
Детали

C5 HDI '03BG tabli MozeZamena za MK kesh ExtraCena

Citroen - C5 | стар оглас

2003 / Дизел / 190000 км.
CiTROEN C5 2.2HDI Exlusive 2003g na BG tabli.Moze zamena za kola na MK tabli. Napraven golem servis, smeneto: Rebrast i Linest Kaish, Zategaci, Roleri, Vodna Pumpa, Servo Pumpa, Set Lamela, Cauri na Vilushka. Smeneto Ulje i Filtri. Motor, menjac podvozje odlicni...enterierot kako nov. Kolata e vo bezprekorna sostojba, ima mnogu oprema i se funkcionira. Za kesh extra cena. Zamena moze samo so kola na MK tabli ili kola koja moze da se carini so moja ili vasa doplata. Full oprema: • SH-AWD - Авто. контрола на стабилност • AFL - Адаптивни предни светла • ABS - Антиблокирачки систем • EBD - Ел. разпоредување на сoпирачките • ESP - Електронска програма за стабилизирање • APS - Парктроник • ASR - Система за заштита од прегревање • Smar Tire - Контрола на притисок во гумите • Brake Assist - Систем за помош на сопирачките • Кожен салон • Климатроник • НАВИГАЦИЈА • ДВД • AIR BAGx8 - Воздушни перници • Радио-CD • Адаптивна воздушна суспензија • Ел. Стакла • Ел. подесување на седишта • Ел. регулирање на суспензија • Мултифункционален Волан • Подесување на волан • Алумински фелни • Грејачи на седишта • Металик • Ел. на Серво • Ксенон фарови - фабрички • Ладилник во фијока • Потпирачи за раце (предни и задни) • Држачи за чаши • Централна на даљинско • Филтер за тврди честички • Два клуча • Имобилајзер • Аларма • Сервисна книшка
Детали

prodavam Golf 4 motor 1.6SR na plin

Volkswagen - Golf | стар оглас

2000 / Бензин /LPG / 200 км.
Prodavam dobro socuvan Golf IV metalik boja 1.6SR motor benzin so atestiran plin Lovato 200.000 pominati km so 2 Aitbag pernicinja i Climatronic 5 vrati
Детали

OPEL ASTRA 2.0 DTL EXTRA SOSTOJBA

Opel - Astra | стар оглас

1999 / Дизел / 200000 км.
Abs servo centralno so dalecinsko 2 originalni kluca elektrika na prozori i retrovizori podesuvanje na volan radio jvc so cd i usb xsenon podesuvanje na svetla elektricno ecotek motor na lanec, euro kuka, prosecna potrosuvacka od 4.5 litri na 100km servisna kniska prva boja garazirana mnogu socuvana vnatresno taka i nadvoresno registrirana so zelen karton kolata e vo odlicna sostojba telefoni za kontakt 078511655 , 070605847 bez zamena. Cenata ne e fiksna
Детали

Seat Toledo 1.9tdi, extra so zelen karton

Seat - Toledo | стар оглас

2000 / Дизел / 264000 км.
Se prodava dobro socuvan Seat Toledo 1.9tdi, 81k, 110ks, proizveden 12/1999g. Moja sopstvenost, mk tablici, registriran do 06/2018 so zelen karton. Redovno servisiran (kaisi, ulje, filtri...), akumulator se uste pod garancija, proverena kombinirana potrosuvacka od 5,2l / 100km. Od oprema poseduva: -tempomat, -klimatronik (ispraven), -abs, -esp, -vozdusni pernicinja, -potpirac za raka na predno i zadno sediste, -el. podignuvaci na prozorci, -el. podesuvanje na retrovizori, -centralno zaklucuvanje so daljinsko, -2 kluca, -ogromen 75l bagaznik. Na avtomobilot se funkcionira bez maana, odlicno semejno vozilo. Moze da se proba. Moze i zamena prvenstveno za Seat Altea isto taka domakinski socuvana.
Детали

Peugeot 207 SW 1.6 HDI 110ks

Peugeot - 207 | стар оглас

2009 / Дизел / 73000 км.
kolata e vo super sostojba se naoga vo Germanija registrrirna i se vozi koj e zainteresiran treba da dojde sam da si ja zeme od Germanija.
Детали

opel astra 1.6 benzin

Opel - Astra | стар оглас

2000 / Бензин / 240000 км.
opel astra 16 benzin so klima kupena pred 1 meses od germanija registrirana cela godina na bg tablici klimaa se raboti na kolata nema nikakvi ulaganja
Детали