Kia Sephia

Se prodava Kia Sephia 1.6

850 евра

Опис

So atestiran plinski ured

Kia Sephia

Година 1996
Гориво Бензин /LPG
Километри 200000
Тип на возило Седан
Коњски сили 110
Зафатнина на моторот 1600
Менувач /
Еко стандард /
Продавач Dragan
Локација Скопје
Поставен пред 1 месец

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Да
Airbag(Совозач) Да
Airbag(Странични) Да
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Да

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

Може да ве интересира

Se prodava Kia Sephia 1.6

Kia - Sephia | пред 2 месеци

1996 / Бензин /LPG / 220000 км.
Cenata ne e fiksna
Детали