Mercedes-Benz SLK

MERCEDES CLK 200, 100KW

По договор

Опис

MERCEDES CLK 200 100 KW. 136 KS
ODLICEN
SE STO IMA FUNKCIONIRA
SERVISIRAN
NOVI GUMI
REGISTRIRAN

Mercedes-Benz SLK

Година 1999
Гориво Бензин /LPG
Километри 250000
Тип на возило Купе
Коњски сили 136
Зафатнина на моторот 2000
Менувач Автоматски
Еко стандард Euro 3
Продавач DRAGI
Локација Скопје
Поставен пред 31 дена

Безбедносна опрема

ABS Да
Серво Да
Централно заклучување Да
Airbag(Возач) Да
Airbag(Совозач) Да
Airbag(Странични) Да
Ксенон светла Да
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Да

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Да
Клима(обична) Да
Клима(автоматска) Да
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Да

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел