Volkswagen Passat

VW PASSAT 1.9 TDI UVOZZ 06G

5500 евра
Продавач blagoja
Телефон
070312704
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Битола
Поставен стар оглас
Страна на продавачот

Инфо

Година 2006
Гориво Дизел
Километри 190000
Тип на возило Караван
Коњски сили 105 кс
Зафатнина на моторот 1900 цм3
Менувач /
Еко стандард /

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 5500 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 5500 евра

Опис

Perfektna sostojba full oprema Plateno se do registracija Proba I proverka kade sakate POZZ
1.9 tdi 77 kw 105 ks
2 kluca centralno so dalinsko fabricko
Klimatronik ladi kamen
I mnogu drugo
Poveke info na tel

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

avto avto

Може да ве интересира

Itno prodavam pasat Volkswagen

Volkswagen - Passat | стар оглас

2006 / Дизел / 160000 км.
Prodavam pasat vo odlicna sostojba ITNO tel.072225801
Детали