Безбедносна опрема

Друга опрема

Приказ на 903 возила

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта. Види како

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта.

Ако се согласувате да ви испратиме известувања за нови огласи на вашата е-пошта кликнете на копчето "Потврди"


RENAULT CAPTUR PARIS INTENS 1.5 DCI euro6

Renault - Captur | Денес во 03:32

2019 / Дизел / 80000 км.
Renault Captur 15 dci energy initiale Paris Euro 6 Od oprema poseduva: -Dnevni led activ svetla -Avtomatski dolgi svetla -Kamera za prepoznavanje na soobrakajni znaci -Line Assist(sistem za pratenje na lenta) -Senzori za dozd -360° parking senzori -Keyless-GO(bezkontaktno palenje i zaklucuvanje) -Hrom lajsni i racki -Digitalna saltabla so R-Link2 centralna konzola -Navigacija(so nov update) -Dvozonski klimatronik /// menuvac 6 brzini -Senzori za pritisok vo gumite -Start-stop -Eco drive -Follow me svetla na retrovizori -Tempomat i limiter na brzina -4el.stakla,el.retrovizori so avtomatsko sobiranje -Moznost za promena na boite na saltabla -3D ozvucuvanje -Poseduva kompletna servisna istorija i 2 karticki -Avtomobilot e bez farbani delovi,bez udari,slobodno proverka za kilometrite vo ovlasten servis Interier bez znaci na koristenje novi gumi nov akomulator ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА✅ ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU✅ Оригинална сервисна книшка ✅ 100% Гаранција на километри❗️
Детали

Peugeot 308 1.5 BlueHDI 102HP 2020god

Peugeot - 308 | Денес во 03:31

2020 / Дизел / 95000 км.
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU Платени се сите давачки до регистрација Оригинална сервисна книшка ✅ 100% Гаранција на километри❗️
Детали

Peugeot 2008 CROSSOVER 1.5.120 BlueHDI Avtomatik !

Peugeot - 2008 | Вчера во 13:31

2019 / Дизел / 90000 км.
SERVISNA KNISKA Peugeot 2008 CROSSOVER 1.5 BlueHDI avtomatik !
Детали

SEAT Ateca business 1.6 TDI 115 CH START/STOP ECOMOTIVE

Seat - Altea | Вчера во 13:31

2020 / Дизел / 75000 км.
SEAT Ateca business 1.6 TDI 115 CH START/STOP ECOMOTIVE ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU Платени се сите давачки до регистрација Оригинална сервисна книшка ✅ 100% Гаранција на километри❗️
Детали

Мапи и софтвер за сите видови GPS навигации !!!

Останати - Останато | пред 2 дена

2015 / Бензин / 100 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: - Инсталација на најновите мапи и софтвер за GPS навигации од брендовите на GARMIN, Pioneer, Terrabyte, Navigon, Becker, North Cross, Prestigio, GoClever, Manta, BlueBerry, Blaupunkt и сите други кинески навигации. За сите видови навигации нудиме инсталација на специјализиран автомобилски, камионски и автобуски софтвер со подесување на висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. - Инсталација на професионална навигација за сите мобилни телефони и таблети со андроид, без користење на интернет. Навигацискиот софтвер има опција за автомобили, пешаци, автобуси и камиони. Подесувањето за автобус и камион е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. НАПОМЕНА: Софтверот работи целосно без користење на интернет !!! - Мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендивите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и.т.н. Работиме и со карго !!! Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475-662 Работиме секој ден од ⌚️ 10:00 до 18:00 ⌚️.
Детали

GPS НАВИГАЦИЈА за мобилен телефон и таблет

Останати - Останато | пред 2 дена

2016 / Електрична / 10000 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: Инсталација на професионална навигација за сите мобилни телефони и таблети со андроид, без користење на интернет. Навигацискиот софтвер има опција за автомобили, пешаци, автобуси и камиони. Подесувањето за автобус и камион е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. НАПОМЕНА: Софтверот работи целосно без користење на интернет !!! Работиме и со карго !!! Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475-662 Работиме секој ден од 10:00 до 18:00.
Детали

Најнови мапи за сите GARMIN навигации

Останати - Останато | пред 2 дена

2016 / Бензин / 1 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: Инсталација на најнови мапи за сите видови на автомобилски и камионски GARMIN навигации. Инсталација на најнов софтвер за сите видови на автомобилски и камионски GARMIN навигации. Навигацијата за камиони е со внесување на параметри како што е висина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Со инсталација на најновите мапи на вишиот Garmin уред добивате бесплатно ажурирање (update) на брзински камери (радари). Најновите мапи ги имаат точките од интерес POI, со кој може, во секој момент да дојдете до информации за: бензински пумпи, аеродроми, железнички станици, пристаништа, болници, маркети и многу други категории. Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475-662 Работиме секој ден од ⌚️ 10:00 до 18:00 ⌚️.
Детали

Peugeot 2008 ALURE CROSSOVER BlueHDI

Peugeot - 2008 | пред 2 дена

2019 / Дизел / 90000 км.
✅Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.5. 120 ✅ ✅ euro 6 ✅ ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Брава Алуминиумски Бандажи Електрични Прозори Електрични Ретровизори Ел. Склопливи Ретровизори Затемнети Стакла Борд Компјутер [КОЛОР] Кожен Волан Команди на Волан CRUISE Control Менувач avtomatik Навигационен Систем Климатроник [ДВОЗОНСКИ] Паркинг Сензори Park ASSIST Спортски Седишта Сензори за Дожд LED Пакет START-STOP Систем HILL-HOLD Assist LANE Assist Мерач на Притисок во Гуми КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ И ДР. ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ✅ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА✅ ● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА✅ ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ✅ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU✅
Детали

Peugeot 3008 1.5 BlueHDI 130HP

Peugeot - 3008 | пред 2 дена

2020 / Дизел / 110000 км.
Peugeot 3008 1.5hdi 130KS Oprema: *Aluminiumski bandazi *Klimatronik *Led dnevni svetla *Bi-xenon *Autohold *ABS kocnici *ESP kontrola na prolizguvanje *Multimedija,navigacija,aux,usb,Bluetooth *Digital cockpit *Parking kamera *Parking senzori *Park assist *Kozen volan *Komandi na volan *Adaptiven tempomat *Distance control *Polukozen enterier *Hrom paket *Start-stop sistem *Elektrika na prozori i retrovizori *Keyless go *Hill assist *Svetla za magla *Senzori za dozd I dr. ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU Платени се сите давачки до регистрација Оригинална сервисна книшка ✅? 100% Гаранција на километри?❗️ Престани да бараш, Почни да возиш!??????????
Детали

C3 Aircross BlueHDi 100ch S&S Feel Business

Citroen - C3 | пред 2 дена

2020 / Дизел / 100000 км.
?C3 Aircross BlueHDi 100ch S&S Feel Business ? ABS AirBag ESP Припрема за Телефон Централна Брава Електрични Прозори Електрични Ретровизори Ел. Склопливи Ретровизори Затемнети Стакла Команди на Волан CRUISE Control Климатроник LED Пакет HILL-HOLD Assist LANE Assist Мерач на Притисок во Гуми ANDROID Auto APPLE CarPlay КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ ACTIVE BRAKE ASSIST ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU Престани да бараш, Почни да возиш!??????????
Детали

PEUGEOT 308 15 BLUEHDI Euro 6.2 !!!

Peugeot - 308 | пред 2 дена

2020 / Дизел / 95000 км.
SERVISNA KNISKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ОПРЕМА ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Брава Електрични Прозори Електрични Ретровизори Ел. Склопливи Ретровизори Затемнети Стакла Борд Компјутер [КОЛОР] Кожен Волан Команди на Волан CRUISE Control Навигационен Систем Климатроник [ДВОЗОНСКИ] Паркинг Сензори Park ASSIST Спортски Седишта Сензори за Дожд LED Пакет START-STOP Систем VIRTUAL DASHBOARD HILL-HOLD Assist Мерач на Притисок во Гуми ANDROID Auto APPLE CarPlay КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU
Детали

CITROEN C3 15 blue hdi Navi edition

Citroen - C3 | пред 2 дена

2019 / Дизел / 80000 км.
ABS + REF (систем против блокирање на тркалата и електронска дистрибуција на силата на кочењето) AFU (систем за помош при нагло кочење) + светла за предупредување при нагло силно кочење Електронска контрола на стабилност (ESP) + систем против пролизгување (ASR) Помош при тргнување на нагорнина (Hill Assist) Регулатор – лимитатор на брзина Детекција на недоволен притисок во гумите Воздушни перничиња за возач, совозач, странични Воздушни завеси, напред и назад Затегнувачи на сигурносни ремени на предните седишта Предупредување за откопчан појас ISOFIX систем на задните седишта Далечинско централно заклучување Автоматско заклучување на вратите и багажниот простор при стартување (автоматска деактивација во случај на незгода) Предупредупредување за возачко невнимание Препознавање знаци за ограничување на брзина Предупредување за несакано преминуванње линија Coffee Break Alert (индикатор за пауза од долго возење) LED дневни светла Предни LED светла Задни LED светла со 3D ефект Челични тркала со 15″ со украсни раткапни Резервно тркало Рачки на вратите во боја на каросеријата Капаци на надворешните ретровизори во сјајна црна боја Патен компјутер Индикатор за промените на степенот на пренос Капак на багажниот простор Затворен простор за одлагање кај совозач Простор за одлагање во предни и задни врати Отворен простор за одлагање напред Држачи за 2 чаши Електричен серво управувач со регулирање по висина и длабочина Електрични подигнувачи на предни стакла Електрично нагодливи и греени надворешни ретровизори Предни сонцебрани со огледало кај возачот Осветлување на внатрешниот простор напред и позади Клима уред 12V приклучок во патнички простор Возачко седиште нагодливо по висина Заден наслон делив во однос 2/3-1/3 Дигитален аудио систем со 5″ екран на допир, команди на управувач, Bluetooth®, 4 звучници Кров во боја на каросеријата
Детали

Citroen C4 CACTUS CROSSOVER 1.5BlueHDI 100HP

Citroen - C4 | пред 2 дена

2020 / Дизел / 86000 км.
!SERVISNA KNISKA ABS AirBag Multimedia System Припрема за Телефон Централна Брава Алуминиумски Бандажи Електрични Прозори Електрични Ретровизори Затемнети Стакла Борд Компјутер Кожен Волан Команди на Волан CRUISE Control KeyLess Entry Навигационен Систем Климатроник Паркинг Сензори Park ASSIST Паркинг Камера LED Пакет START-STOP Систем HILL-HOLD Assist Мерач на Притисок во Гуми ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU
Детали

Се продава Renault Clio 4 LIMITED EDITION 2016

Renault - Clio | пред 2 дена

2016 / Бензин / CNG / 57715 км.
Renault Clio 4 - Limited Edition Последна регистрација: 18.3.2023г Боја: металик црна Вид на гориво: бензин + плин Гуми: All seasons Димензии на возило: Д: 4063 Ш: 1732 В: 1448 Прв сопственик, купена како ново возило од Renault официјален салон во Скопје со 0km, редовно сервисирана, со ниска потрошувачка.
Детали

RANGE ROVER LAND ROVER EVOQUE TD4 AVTO MIRO

Land Rover - Land Rover | пред 2 дена

2018 / Дизел / 140000 км.
RANGE ROVER LAND ROVER EVOQUE TD4 4WD 110KW AVTOMATIK NAJVISOKO NIVO NA OPREMA LED NAVI PANORAMA CAMERI ADAPTIVEN TEMPOMAT I DR. 140 000KM. NOTARSKA GARANCIJA NA KILOMETRI AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 MIRO
Детали

NISSAN QASHQAI 1.6 DCI NAVI CONNECTA AVTO MIRO

Nissan - Qashqai | пред 2 дена

2017 / Дизел / 160000 км.
NISSAN QASHQAI 1.6 DCI 130KS CONNECTA SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA UVEZEN DIREKNO OD FRANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA 170 000KM. NOTARSKA GARANCIJA NA KILOMETRI AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 MIRO
Детали

CITROEN C3 AIRCROSS 15 HDI SHINE BLUE HDI

Citroen - C3 | пред 2 дена

2020 / Дизел / 90000 км.
REZERVIRANA !!!!!!!!!!15 BLUE HDI ! SERVISNA KNISKA !
Детали

Renault Megane 1.5dci Navi Privilege NextCar !

Renault - Megane | пред 2 дена

2019 / Дизел / 120000 км.
Renault Megane 15 dci energy initiale Paris Euro 6 Od oprema poseduva: -Dnevni led activ svetla -Avtomatski dolgi svetla -Kamera za prepoznavanje na soobrakajni znaci -Line Assist(sistem za pratenje na lenta) -Senzori za dozd -360° parking senzori -Keyless-GO(bezkontaktno palenje i zaklucuvanje) -Hrom lajsni i racki -Digitalna saltabla so R-Link2 centralna konzola -Navigacija(so nov update) -Dvozonski klimatronik /// menuvac 6 brzini -Senzori za pritisok vo gumite -Start-stop -Eco drive -Follow me svetla na retrovizori -Tempomat i limiter na brzina -4el.stakla,el.retrovizori so avtomatsko sobiranje -Moznost za promena na boite na saltabla -3D ozvucuvanje -Poseduva kompletna servisna istorija i 2 karticki -Avtomobilot e bez farbani delovi,bez udari,slobodno proverka za kilometrite vo ovlasten servis Interier bez znaci na koristenje novi gumi nov akomulator ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА✅ ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU✅ Оригинална сервисна книшка ✅ 100% Гаранција на километри❗️ Престани да бараш, Почни да возиш!
Детали

SEAT ARONA 16 TDI XPERIENCE EURO 6

Seat - Mii | пред 2 дена

2020 / Дизел / 88000 км.
rezervirana !!!!!!!!!!!!!!!!!!! SEAT ARONA 16 TDI XPERIENCE EURO 6 • Темпомат • Странични воздушни перничиња во предниот дел • Возачко и совозачко воздушно перниче • Потсетник за безбедносен појас • ESP - Електронски систем за стабилност • Заклучување на диференцијал • Адаптивно управување (Servotronic) Електроника: • 8 звучници • стандардно радио со 8.25" екран на допир • SEAT CONNECT Услуги • 2 предни и задни осветлени USB Type C порти • Full LED светла • LED предни магленки со функција за свиок • Двозонски климатроник • Централно заклучување • Bluetooth® Надворешност: • Надворешни ретровизори во боја на возилото • Електронско подесување на ретровизори со функција за греење, преклопливост и „Welcome“ светло • Конвексен лев ретровизор • 16" Алуминиумски тркала Внатрешност: • Внатрешен кров во сива боја • Штофени Comfort седишта • Кожна рачка на менувач • Кожен мулти функционален спортски волан • Осветлување на под • 2 внатрешни светла напред и назад • 12V приклучок • ISOFIX куки за прицврстување • Chrome пакет • Остава во вратите -Wireless polnenje na telefon -Park Pilot
Детали

EXTRA AVTOMOBILI NAJNISKI CENI AVTO MIRO

Volkswagen - Golf | пред 2 дена

2011 / Дизел / 160000 км.
IZBOR NA KVALITETNI AVTOMOBILI SO NAJDOBRI CENI UVEZENI OD GERMANIJA I FRANCIJA ISKLUCIVO OD OVLASTEN SALON OD PRVI SOPSTVENICI SITE VOZILA STO GI POSEDUVANE IMAAT SERTIFIKATI ZA ISPRAVNOST I ORIGINALNA KILOMATRAZA ZA KOJA DAVAME PISMENA GARANCIJA MERCEDES VOLKSWAGEN BMW AUDI OPEL INSIGNIA PEUGEOT RENAULT FIAT CITROEN SEAT FORD KIA SPORTAGE NISSAN QASHQAI FORD KUGA OPEL MOKKA PRODAZBA NA RATI PREKU LIZING KOMPANII ** PRIORITETI NA NASATA KOMPANIJA SE: > NAJNISKI CENI > KVALITETNI AVTOMOBILI > ORIGINALNI KILOMETRAZI > ZADOVOLNI KUPUVACI NOVA LOKACIJA: SKOPJE MADjARI ZA PODETALNI INFORMACII KONTAKTIRAJTE NE NA TEL. 078546171 VIBER MIRO POVELETE POSETETE NE PRODAVAME VOZILA NA RATI SO 20% UCESTVO >>>NAPOMENA ****ZA KES EXTRA CENA NA LICE MESTO raspolagame so poveke tipovi na vozila mercedes benz mercedes cla 180 mercedes c200 mercedes c220 opel insignia peugeot 308 peugeot 2008 peugeot 3008 nissan qashqai kia sportage ford kuga opel mokka opel grandland opel crossland hyundai tucson citroen c3 citroen c4 citroen c4 cactus citroen picasso bmw 3 bmw 5 volkswagen passat volkswagen golf volkswagen tiguan volkswagen touran audi a3 audi a4 audi a5 skoda octavia bmw 530 ford focus fiat renault megane renault scenic renault clio
Детали

CITROEN C5 AIRCROSS 1.5 HDI 130KS FEEL BIZNIS

Citroen - C5 | пред 2 дена

2020 / Дизел / 120000 км.
CITROEN C5 AIRCROSS 1.5 HDI 130KS FEEL BIZNIS 2020 MODEL LED KEYLEES NAVI CAMERI 360° 120 000 KM ( NOTARSKA GARANCIJA ) PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 MIRO MOZNA E PRODAZBA PREKU SPARKASSE LIZING
Детали

CITROEN CACTUS 1.5 HDI FEEL BIZNIS 2020

Citroen - C4 | пред 2 дена

2020 / Дизел / 130000 км.
CITROEN CACTUS 1.5 HDI 73KW FEEL BIZNIS CROSSOVER 2020G PROIZVEDEN LED NAVI GPS AVTOMATSKA KLIMA ADAPTIVEN TEMPOMAT PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SO POGOLEM IZBOR NA VOZILA MOZNA E PRODAZBA PREKU LIZING AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 MIRO
Детали

CITROEN C5 1.5 HDI AIRCROSS AVTOMATIK AVTO MIRO

Citroen - C5 | пред 2 дена

2020 / Дизел / 150000 км.
CITROEN C5 AIRCROSS 1.5 HDI AIRCROSS 130 KS. 2020 MODEL AVTOMATIK BIZNIS PAKET LED NAVI GPS ADAPTIVE CRUISE CONTROL PARK CAMERI VIRTUAL COCKPIT 150 000 KM. ( NOTARSKA GARANCIJA ) PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SO POGOLEM IZBOR NA VOZILA MOZNA E PRODAZBA PREKU LIZING AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 MIRO MOZNA E PRODAZBA PREKU SPARKASSE LIZING
Детали

OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI 2020 BIZNIS AVTO MIRO

Opel - Insignia | пред 2 дена

2020 / Дизел / 150000 км.
OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI 136KS BIZNIS PROIZVEDENA 2020GOD LED NAVI GPS AVTOPILOT I DR. 150 000KM. NOTARSKA GARANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SO POGOLEM IZBOR NA VOZILA MOZNA E PRODAZBA PREKU LIZING AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 MIRO
Детали

PEUGEOT 2008 1.6 HDI CROSSOVER BIZNIS AVTO MIRO

Peugeot - 2008 | пред 2 дена

2018 / Дизел / 150000 км.
PEUGEOT 2008 1.6 HDI CROSSOVER BIZNIS 73KW LED NAVI GPS CRUISE CONTROL BLUETOOTH PARK SENZORI STRAT&STOP REGISTRIRANO SO ZELEN KARTON NAPRAVEN SERVIS 150 000km. NOTARSKA GARANCIJA NA KILOMETRI RASPOLAGAME SO POGOLEM IZBOR NA VOZILA MOZNA E PRODAZBA PREKU LIZING AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 MIRO
Детали