Безбедносна опрема

Друга опрема

Приказ на 862 возила

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта. Види како

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта.

Ако се согласувате да ви испратиме известувања за нови огласи на вашата е-пошта кликнете на копчето "Потврди"


OPEL CROSSLAND X INNOVATIO CROSSOVER 15 BLUEHDI

Opel - GT | Вчера во 13:21

2019 / Дизел / 90000 км.
SERVISNA KNISKA EURO 6
Детали

Peugeot 2008 CROSSOVER 1.6 BlueHDI 120HP avtomatik

Peugeot - 2008 | Вчера во 13:21

2018 / Дизел / 99000 км.
✅Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.6 ✅ 120✅ euro 6 ✅AVTOMASKI MENUVAC✅ ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Брава Алуминиумски Бандажи Електрични Прозори Електрични Ретровизори Ел. Склопливи Ретровизори Затемнети Стакла Борд Компјутер [КОЛОР] Кожен Волан Команди на Волан CRUISE Control Менувач 6 брзини Навигационен Систем Климатроник [ДВОЗОНСКИ] Паркинг Сензори Park ASSIST Спортски Седишта Сензори за Дожд LED Пакет START-STOP Систем HILL-HOLD Assist LANE Assist Мерач на Притисок во Гуми КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ ПАРКИНГ КАМЕРА И ДР. ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ✅ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА✅ ● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА✅ ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ✅ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU✅ ✅Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.6 ✅ 120✅ euro 6 ✅MENUVAC 6 BRZINI СТАКЛЕН КРОВ✅ ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Брава Алуминиумски Бандажи Електрични Прозори Електрични Ретровизори Ел. Склопливи Ретровизори Затемнети Стакла Борд Компјутер [КОЛОР] Кожен Волан Команди на Волан CRUISE Control Менувач 6 брзини Навигационен Систем Климатроник [ДВОЗОНСКИ] Паркинг Сензори Park ASSIST Спортски Седишта Сензори за Дожд LED Пакет START-STOP Систем HILL-HOLD Assist LANE Assist Мерач на Притисок во Гуми КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ ПАРКИНГ КАМЕРА И ДР. ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ✅ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА✅ ● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА✅ ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ✅ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU✅ ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Брава Алуминиумски Бандажи Електрични Прозори Електрични Ретровизори Ел. Склопливи Ретровизори Затемнети Стакла Борд Компјутер [КОЛОР] Кожен Волан Команди на Волан CRUISE Control Менувач 6 брзини Навигационен Систем Климатроник [ДВОЗОНСКИ] Паркинг Сензори Park ASSIST Спортски Седишта Сензори за Дожд LED Пакет START-STOP Систем HILL-HOLD Assist LANE Assist Мерач на Притисок во Гуми КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ ПАРКИНГ КАМЕРА И ДР. ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ✅ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА✅ ● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА✅ ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ✅ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU✅
Детали

CITROEN C3 15 blue hdi Navi edition 2018

Citroen - C3 | Вчера во 13:21

2018 / Дизел / 99000 км.
REGISTIRANA CELA GODINA ! ABS + REF (систем против блокирање на тркалата и електронска дистрибуција на силата на кочењето) AFU (систем за помош при нагло кочење) + светла за предупредување при нагло силно кочење Електронска контрола на стабилност (ESP) + систем против пролизгување (ASR) Помош при тргнување на нагорнина (Hill Assist) Регулатор – лимитатор на брзина Детекција на недоволен притисок во гумите Воздушни перничиња за возач, совозач, странични Воздушни завеси, напред и назад Затегнувачи на сигурносни ремени на предните седишта Предупредување за откопчан појас ISOFIX систем на задните седишта Далечинско централно заклучување Автоматско заклучување на вратите и багажниот простор при стартување (автоматска деактивација во случај на незгода) Предупредупредување за возачко невнимание Препознавање знаци за ограничување на брзина Предупредување за несакано преминуванње линија Coffee Break Alert (индикатор за пауза од долго возење) LED дневни светла Предни LED светла Задни LED светла со 3D ефект Челични тркала со 15″ со украсни раткапни Резервно тркало Рачки на вратите во боја на каросеријата Капаци на надворешните ретровизори во сјајна црна боја Патен компјутер Индикатор за промените на степенот на пренос Капак на багажниот простор Затворен простор за одлагање кај совозач Простор за одлагање во предни и задни врати Отворен простор за одлагање напред Држачи за 2 чаши Електричен серво управувач со регулирање по висина и длабочина Електрични подигнувачи на предни стакла Електрично нагодливи и греени надворешни ретровизори Предни сонцебрани со огледало кај возачот Осветлување на внатрешниот простор напред и позади Клима уред 12V приклучок во патнички простор Возачко седиште нагодливо по висина Заден наслон делив во однос 2/3-1/3 Дигитален аудио систем со 5″ екран на допир, команди на управувач, Bluetooth®, 4 звучници Кров во боја на каросеријата
Детали

CITROEN C3 15 HDI SHINE BLUE HDI 100 KS 6 BRZINI

Citroen - C3 | Вчера во 13:21

2018 / Дизел / 99000 км.
PROIZVEDEN 12 MESEC 2018 GODINA MENUVAC 6 BRZINI 15 BLUE HDI !REGISTIRANA CELA GODINA !!!!
Детали

PEUGEOT 308 15 BLUEHDI 100 EUR0 6

Peugeot - 308 | Вчера во 13:21

2021 / Дизел / 110000 км.
SERVISNA KNISKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ОПРЕМА ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Брава Електрични Прозори Електрични Ретровизори Ел. Склопливи Ретровизори Затемнети Стакла Борд Компјутер [КОЛОР] Кожен Волан Команди на Волан CRUISE Control Навигационен Систем Климатроник [ДВОЗОНСКИ] Паркинг Сензори Park ASSIST Спортски Седишта Сензори за Дожд LED Пакет START-STOP Систем VIRTUAL DASHBOARD HILL-HOLD Assist Мерач на Притисок во Гуми ANDROID Auto APPLE CarPlay КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU
Детали

Peugeot 2008 CROSSOVER 1.6 BlueHDI 120HP

Peugeot - 2008 | Вчера во 13:21

2019 / Дизел / 99000 км.
✅Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.6 ✅ 120✅ euro 6 ✅MENUVAC 6 BRZINI СТАКЛЕН КРОВ✅ ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Брава Алуминиумски Бандажи Електрични Прозори Електрични Ретровизори Ел. Склопливи Ретровизори Затемнети Стакла Борд Компјутер [КОЛОР] Кожен Волан Команди на Волан CRUISE Control Менувач 6 брзини Навигационен Систем Климатроник [ДВОЗОНСКИ] Паркинг Сензори Park ASSIST Спортски Седишта Сензори за Дожд LED Пакет START-STOP Систем HILL-HOLD Assist LANE Assist Мерач на Притисок во Гуми КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ ПАРКИНГ КАМЕРА И ДР. ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ✅ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА✅ ● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА✅ ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ✅ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU✅
Детали

EXTRA AVTOMOBILI NAJNISKI CENI AVTO MIRO

Volkswagen - Golf | Вчера во 11:23

2011 / Дизел / 160000 км.
IZBOR NA KVALITETNI AVTOMOBILI SO NAJDOBRI CENI UVEZENI OD GERMANIJA I FRANCIJA ISKLUCIVO OD OVLASTEN SALON OD PRVI SOPSTVENICI SITE VOZILA STO GI POSEDUVANE IMAAT SERTIFIKATI ZA ISPRAVNOST I ORIGINALNA KILOMATRAZA ZA KOJA DAVAME PISMENA GARANCIJA MERCEDES VOLKSWAGEN BMW AUDI OPEL INSIGNIA PEUGEOT RENAULT FIAT CITROEN SEAT FORD KIA SPORTAGE NISSAN QASHQAI FORD KUGA OPEL MOKKA PRODAZBA NA RATI PREKU LIZING KOMPANII ** PRIORITETI NA NASATA KOMPANIJA SE: > NAJNISKI CENI > KVALITETNI AVTOMOBILI > ORIGINALNI KILOMETRAZI > ZADOVOLNI KUPUVACI NOVA LOKACIJA: SKOPJE MADjARI ZA PODETALNI INFORMACII KONTAKTIRAJTE NE NA TEL. 078805892 078546171 VIBER MIRO POVELETE POSETETE NE PRODAVAME VOZILA NA RATI SO 20% UCESTVO >>>NAPOMENA ****ZA KES EXTRA CENA NA LICE MESTO raspolagame so poveke tipovi na vozila mercedes cla 180 shooting brake led opel insignia 1.6 cdti biznis led navi peugeot 308 1.6 hdi 73kw led navi peugeot 1.4 hdi nissan qashqai 1.5 biznis edition mazda 6 2.0 d kia sportage opel mokka hyundai tucson citroen c3 1.6 hdi led navi citroen c41.6 hdi bmw 316 2.0 d facelift advantage volkswagen passat 2.0 tdi audi a4 2.0 tdi atraction led skoda octavia 1.6 tdi greenline ambition mercedes c 180 2.2 cdi mercedes c200 2.2 cdi mercedes c220 2.2 cdi avangarde bmw 530 x-drive luxury 258ks ford focus 1.6 tdci renault megane 1.5 dci volkswagen tiguan 2.0 tdi facelift navi audi a4 2.0 tdi s-line led audi a3 1.9 tdi 77kw atraction peugeot 3008 1.5 hdi 130ks automatik renault clio 1.5 dci seat leon 1.6 tdi
Детали

CITROEN C4 CACTUS 1.5 HDI FEEL BIZNIS AVTO MIRO

Citroen - C4 | Вчера во 11:22

2019 / Дизел / 150000 км.
CITROEN C4 CACTUS 1.5 DCI 2019 MODEL FEEL BIZNIS FUL OPREMEN UVEZEN DIREKNO OD FRANCIJA PLATENI SE STIE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST NOTARSKA GAGRANCIJA ZA KILOMETRI RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA AVTOMOBILI AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 MIRO
Детали

PEUGEOT BOXER 2.2 HDI AVTO MIRO

Peugeot - Boxer | Вчера во 11:22

2014 / Дизел / 190000 км.
PEUGEOT BOXER 2.2 HDI FUL OPREMENO VOZILO MAXIMALNO SOCUVANO UVEZENO OD BELGIJA CENA 9500 SO VLUCENO DDV
Детали

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI ATRACT 2WD AVTO MIRO

Kia - Sportage | Вчера во 11:22

2011 / Дизел / 170000 км.
KIA SPORTAGE 1.7 CRDI ATRACT 2WD FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN UVEZEN DIREKNO OD FRANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA.POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST
Детали

AUDI A5 2.0 TDI SPORT LINE S-TRONIC AVTO MIRO

Audi - A5 | Вчера во 11:22

2018 / Дизел / 100000 км.
AUDI A5 2.0 TDI SPORT LINE S-TRONIC AUTOMATIK 150 KS. FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOČUVAN UVEZEN OD GERMANIJA REGISTRIRAN CELA GODINA POMINATI 106 000 KILOMETRI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA ZA POMINATI KM. AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 MIRO MOZNA E PRODAZBA PREKU LIZING MOZNA E ZAMENA ZA POEVTINO VOZILO SO DOPLATA
Детали

Peugeot 208 1.6 BlueHDI75

Peugeot - 2008 | Вчера во 10:36

2017 / Дизел / 99000 км.
Платени се сите давачки до регистрација Оригинална сервисна книшка ✅? 100% Гаранција на километри?❗️ Престани да бараш, Почни да возиш!?????????? Категорија: Моторни Возила / Автомобили
Детали

Мапи и софтвер за сите видови GPS навигации !!!

Останати - Останато | пред 2 дена

2015 / Бензин / 100 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: - Инсталација на најновите мапи и софтвер за GPS навигации од брендовите на GARMIN, Pioneer, Terrabyte, Navigon, Becker, North Cross, Prestigio, GoClever, Manta, BlueBerry, Blaupunkt и сите други кинески навигации. За сите видови навигации нудиме инсталација на специјализиран автомобилски, камионски и автобуски софтвер со подесување на висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. - Инсталација на професионална навигација за сите мобилни телефони и таблети со андроид, без користење на интернет. Навигацискиот софтвер има опција за автомобили, пешаци, автобуси и камиони. Подесувањето за автобус и камион е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. НАПОМЕНА: Софтверот работи целосно без користење на интернет !!! - Мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендивите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и.т.н. Работиме и со карго !!! Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475-662 Работиме секој ден од ⌚️ 10:00 до 18:00 ⌚️.
Детали

GPS НАВИГАЦИЈА за мобилен телефон и таблет

Останати - Останато | пред 2 дена

2016 / Електрична / 10000 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: Инсталација на професионална навигација за сите мобилни телефони и таблети со андроид, без користење на интернет. Навигацискиот софтвер има опција за автомобили, пешаци, автобуси и камиони. Подесувањето за автобус и камион е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. НАПОМЕНА: Софтверот работи целосно без користење на интернет !!! Работиме и со карго !!! Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475-662 Работиме секој ден од 10:00 до 18:00.
Детали

Најнови мапи за сите GARMIN навигации

Останати - Останато | пред 2 дена

2016 / Бензин / 1 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: Инсталација на најнови мапи за сите видови на автомобилски и камионски GARMIN навигации. Инсталација на најнов софтвер за сите видови на автомобилски и камионски GARMIN навигации. Навигацијата за камиони е со внесување на параметри како што е висина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Со инсталација на најновите мапи на вишиот Garmin уред добивате бесплатно ажурирање (update) на брзински камери (радари). Најновите мапи ги имаат точките од интерес POI, со кој може, во секој момент да дојдете до информации за: бензински пумпи, аеродроми, железнички станици, пристаништа, болници, маркети и многу други категории. Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475-662 Работиме секој ден од ⌚️ 10:00 до 18:00 ⌚️.
Детали

VW GOLF 5 1.9TDI - GT ***6 BRZINI***

Volkswagen - Golf | пред 11 дена

2008 / Дизел / 2230000 км.
VW GOLF 5 1.9 TDI - GT SPORT 2008 GODINA 77KW - 105KS 223 000km SO SERVISNA KNISKA 6 BRZINI OPREMA... ABS, AIRBAG, ESP, KLIMA, BORD KOMPJUTER, ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI, CENTRALNO ZAKLUCUVANJE, RADIO SO CD, MAGLENKI, SPORTSKI ALSPUH.. 4 NOVI LETNI GUMI PIRELLI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA INFO : 077 971-739
Детали

Mercedes GL350 Odlično Stanje

Mercedes-Benz - GL | пред 17 дена

2013 / Дизел / 132000 км.
2013 Mercedes GL 350 U odličnom stanji. 7 sedišta Kontakst : Ivan +38970611800
Детали