Mazda 3

Prodazba na Mazda 3 2011

10000 евра

Опис

Возилото е регистрирано до 06.2019. Има зелен Картон. Комплет алуминимски/челични фелни со нови гуми Michelin Primacy3-Летни и Nokian WDR4-Зимски. Плинот е атестиран со локација за полнење под капак за резервар.Редовно сервисирана со сервисна книшка. Последен редовен сервис направен пред 500км

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Mazda 3

Инфо

Година 2011
Гориво Бензин /LPG
Километри 91500
Тип на возило Седан
Коњски сили 105
Зафатнина на моторот 1600
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Sasko
Телефон
075256258
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас

Може да ве интересира

MAZDA 3 1.6HDI 2007g UVOZ CH

Mazda - 3 | стар оглас

2007 / Дизел / 230000 км.
MAZDA 3 1.6HDI 109KS 2007g UVEZENA OD SVAJCARIJA SO SERVISNA KNISKA VO ODLICNA SOSTOJBA -OD OPREMA -KLIMATRONIK-RABOTI -BORD KOMPJUTER -KOMANDI NA VOLAN -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -ELEKTRIKA NA STAKLA -AIRBAG,,,ABS -CENTRALNA BRAVA -2 KLUCA -ALUMINSKI BANDAZI SO ZIMSKI GUMI -PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I PREVOD NA DOKUMENTI -BEZ ZAMENI
Детали