Audi A4

Audi a4

4200 евра

Опис

Odlicna 6 brzini novi gumi napraven servis registrirana

Audi A4

Година 2003
Гориво Дизел
Километри 250
Тип на возило Караван
Коњски сили 130
Зафатнина на моторот 1
Менувач /
Еко стандард /
Продавач Joco
Локација Делчево
Поставен пред 1 месец

Безбедносна опрема

ABS Да
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Да
Airbag(Совозач) Да
Airbag(Странични) Да
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Да
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

Може да ве интересира

Audi A4 1.9 131ks

Audi - A4 | стар оглас

2002 / Дизел / 236000 км.
Audi A4 1.9 131ks smeneti site filtri i maslo pred 300km smeneti kaisi pred 10 000 km elektrika na retrovizori dvozonska klima elektrika na prozorci ESp radio so aux i cd moze zamena
Детали