Огласи за Автоделови

Додавање огласи за Автоделови е привремено недостапно на новиот Автоогласи. Наскоро ќе имаме нова секција за Автоделови

img

Prodavam/menuvam bandazi so gumi

Гуми и Бандажи

Скопје
Prodavam 4 aluminiumski bandazi 17ki so gumi original opel novi negrebnati so 4 strafa. Moze I zamena za aluminiumski 15ki so doplata.
Детали
img

Бандаж + Гума

Гуми и Бандажи

Велес
Се продава бандаж 15' + гума Мишелин со дата на производство 2012 за цена от 1500 ден. Гумите се летни. Комплет от 4 бандажи со гуми 5500 ден.
Детали
img

Продавам челичен бандаж со резервна гума-фабрични

Гуми и Бандажи

Скопје
Продавам фабрички челичен бандаж 5x112, со фабрична резервна гума Michelin Pilot 205/55/R16 91H, од VW Passat B6, нови и никогаш некористени, погодна за VW Passat, Golf, Jetta и др. Гумата и бандажот се чуваат во специјална кеса поради заштита од оштетување. Цена 3.600 ден. Телефон за контакт 070/623-170.
Детали
img

Продавам челичен бандаж со резервна гума фабрични

Гуми и Бандажи

Скопје
Продавам фабрички челичен бандаж 5x112, со фабрична резервна гума Michelin Pilot 205/55/R16 91H, од VW Passat B6, нови и никогаш некористени, погодна за VW Passat, Golf, Jetta и др. Гумата и бандажот се чуваат во специјална кеса поради заштита од оштетување. Цена 3.600 ден. Телефон за контакт 070/623-170.
Детали
img

185/60/R15 Continental Premiumcontact

Гуми и Бандажи

Битола
185/60/R15 Continental Premiumcontact 2009 година. Поминати околу 30.000 km. Цена фиксна 3.000 денари за сите четири гуми.
Детали
img

Летни гуми

Гуми и Бандажи

Ресен
Продавам 4 летни гуми HANKOOK KINERGY ECO 165/70 R14
Детали
img

GUMI Continental 195/60 R15

Гуми и Бандажи

Скопје
Prodavam 2 gumi Continental 195/60 R15 ili gi menuvam za 205/55 R16.Gumite se socuvani so mala km.10000km.
Детали
img

letni gumi Continental 255/60 R17

Гуми и Бандажи

Скопје
prodavam set 4 letni gumi CONTINENTAL 255/60 R17 .Cena 1000 komad. informacii na tel 077717517
Детали
img

Mehanizam za preden lev prozor za SKODA FAVORIT

Резервни делови

Скопје
Mehanizmot e ispraven, podmackan i dobro funkciobira.
Детали
img

багажник/bagaznik za kola

Останато

Скопје
Se podesuva sirinata i do 30-35cm. Dimenzii 95x9o na bagzniot del.
Детали
img

Kamionski Ladilnik IVECO STRALIS

Останато

Струмица
Se prodava Kamionski ladilnik od IVECO STRALIS. Cena...250evra...
Детали
img

Tapacir za plafon Renault Megane 1.4 2003

Останато

Скопје
Kupuvam neosteten Tapacir za plafon Renault Megane 1.4 (2003)
Детали
img

za delovi

Хаварисани возила(за делови)

Прилеп
se prodava reno 19 za delovi celosno ,ili na delovi
Детали
img

делови од мотор

Резервни делови

Скопје
продавам глава и брегаста во одлична состојба ог голф 1.4 бензин
Детали
img

Lada niva 1.7

Резервни делови

Пробиштип
prodavam lada niva vo delovi ili celosno 1.7 2008 god so novi gumi i plin
Детали
img

Elektricen eger ventil za Audi model 2006 godina

Резервни делови

Прилеп
Se prodava ispraven elektricen eger ventil za Audi A4 dizel 16 ventilski 2.0 model 2006 godina.
Детали
img

Bandazi za BMW 3

Гуми и Бандажи

Битола
Se prodavaat celicni bandazi so zimski gumi dimenzija 205/55 R16. Za BMW serija 3
Детали
img

Prodavam delovi za Golf 4

Резервни делови

Делчево
Prodavam delovi za Golf 4 benzinec
Детали
img

dizni 4 kom za reno master 2.5

Резервни делови

Куманово
ispravni dizni za reno master 2007 2.5 dci motor provereni kaj bosist so dokument
Детали
img

Delovi za Opel Astra 1.7 dizel

Резервни делови

Скопје
Prodavam polovni rezervni delovi za Opel Astra 1.7 dizel
Детали
img

Polovni delovi za Opel Astra 1.7

Резервни делови

Скопје
Prodavam polovni rezervni delovi za Opel Astra 1.7 dizel
Детали
img

Prodavan Delovi Za Fiat Tipo 1.6 benzin

Резервни делови

Куманово
Delovi Za Fiat Tipo 1.6 benzinac imam se zo vi treba 1994 godina
Детали
img

bmv 5

Резервни делови

Скопје
delovi za bmw 5 vrati za 525 e 39 predni i se drugo sto vi treba
Детали
img

Продавам Приколка

Приколки

Скопје
Продавам масивна товарна приколка донесена од USA. Истата е изработена од масивна конструкција и оргинално кувано дрво со димензии 2.50 х 1.40 м.
Детали
img

BMW X5 2009

Делови за мотори/мопеди

Скопје
Комплетна опција одлична состојба нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Камера за паркирање, Радио / CD, Систем за навигација.
Детали
img

Акомулатор

Останато

Охрид
Барам акомулатор 12 36Ампери на услуга
Детали
img

Sofersajbna za Opel Tigra

Резервни делови

Охрид
Prodavam povolno nova sofersajbna za opel tigra 077843315 Dimce
Детали
img

Delovi za BMW X3 e83

Резервни делови

Скопје
Prodavam polovni delovi za Bmw x3 3.0 D 2004 godina
Детали
img

AUDI A4 2.5 TDI 110KW Tip AFB

Хаварисани возила(за делови)

Прилеп
AUDI A4 2.5 TDI 110KW Tip AFB се продава на делови
Детали
img

Lamela za BMW 320 E46

Резервни делови

Битола
Prodavam set lamela,druglager i potisna ploca za BMW 320d E46. Setot e nov i neupotreben i e od marka Luk.
Детали
img

OPEL CORSA

Останато

Скопје
OPEL CORSA
Детали
img

SE PRODAVA CELA ili Vo DELOVI

Хаварисани возила(за делови)

Скопје
Se prodava celosno ili vo delovi
Детали
img

kupuvam

Хаварисани возила(за делови)

Штип
Kupuvam Modul za Citroen C-4 so oznaka L-04. Kolata e od 2003g. ,benzinec.
Детали
img

4 letni gumi NEXEN 225/45/ZR17

Гуми и Бандажи

Скопје
Prodavam 4 skoro novi letni gumi NEXEN N 6000, 225/45/ZR 17 94W.Gumite se proizvodstvo 0414, kupeni 2015, vozeni 1 letna sezona, 9000 km.Imaat sara 6 mm.Gumite ne se Kineski, MADE IN KOREA.
Детали
img

Zatemneti stopovi za BMW 525 tds model E-39

Резервни делови

Скопје
Prodavam zatemneti zadni stopovi za BMW 525 tds, E - 39, 99/00, modelska godina.
Детали
img

Aluminski bandaz 17 - ka, 5 x 105, za Astra J

Гуми и Бандажи

Скопје
Prodavam 1 aluminski bandas 17 - ka, 5 x 105. Bandazot e ORIGINALEN od Opel Astra J, benzin, od 2010 - 2015 godina. Odgovara i na drugi vozila so istiot razmah 5 x 105. Bandasot e originalen GM.
Детали
img

Aluminski bandazi 17 - ki, 5 x 112, 8J, ET 35

Гуми и Бандажи

Скопје
Prodavam Aluminski bandazi 17 - ki, 5 x 112, 8J, ET 35.Bandazite se osvezeni, ofarbani.Bandazite se bez zabeleski, bez iskrivenici, bez varovi.Odgovaraat na vozilata: Mercedes, Audi, Wv Golf, Wv Pasat i drugi so razmah 5 x 112.
Детали
img

CREVO ZA BMW 320D E46 136 KS

Резервни делови

Прилеп
Crevo za BMW 320D e 46 136 KS od razdelnik na kazance za vo motor.
Детали
img

Prodavam 3 bandashi so gumi 195/ 50R 15

Гуми и Бандажи

Куманово
Prodavam 3 bandashi so letni gumi 195/ 50R 15
Детали
img

Плински Систем Плински Уред

Останато

Скопје
TECH ONE+Tomasetto - 5 години гаранција - 350еу TECH ONE+OMVL - 5 години гаранција - 450еу OMVL - 4 години гаранција - 450еу LPGTECH 324 - 7 години гаранција - 520еу Кар Систем дооел тел. 078 237 883, 071 368 410
Детали
img

Plinski Ured / Plinski Uredi / Plinski Sistem

Останато

Скопје
TECH ONE+Tomasetto - 5 години гаранција - 350еу TECH ONE+OMVL - 5 години гаранција - 450еу OMVL - 4 години гаранција - 450еу LPGTECH 324 - 7 години гаранција - 520еу Кар Систем дооел тел. 078 237 883, 071 368 410
Детали
img

Турбина / Турбини / Турбо Сервис

Останато

Скопје
Репарација на сите видови турбини !!! До 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА на репарираната турбина !!! Користиме високо квалитетни оригинални делови за секој тип на турбина. Цената на репарацијата зависи од оштетувањето и интервенцијата која треба да се изврши на турбината Со цел да не дојде до забуна околу турбината која треба да се репарира контактирајте не на долунаведените е-маил адреси. 071 368 410 078 237 883 office@avtoturbini.mk info@carsystem.com.mk www.carsystem.com.mk www.avtoturbini.mk
Детали
img

Турбо Сервис Турбини Турбина

Останато

Скопје
Репарација на сите видови турбини !!! До 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА на репарираната турбина !!! Користиме високо квалитетни оригинални делови за секој тип на турбина. Цената на репарацијата зависи од оштетувањето и интервенцијата која треба да се изврши на турбината Со цел да не дојде до забуна околу турбината која треба да се репарира контактирајте не на долунаведените е-маил адреси. 071 368 410 078 237 883 office@avtoturbini.mk info@carsystem.com.mk www.carsystem.com.mk www.avtoturbini.mk
Детали
img

st;ilinden no;87/10

Останато

Скопје
Kupuvam zadno staklo za Daewoo Slavuta 1.2l
Детали
img

Opel Insignia 2.0 CDTI motor

Резервни делови

Надвор од Македонија
Se prodava nov motor za Opel Insignia 2.0 CDTI. Motor sa test vozenje 1.000km. Garancija za kvalitet. Sostojba se gleda vo sliki. Informaci za kontakt 00 381 69 281 42 31 Viber, WhatsApp. Šabac, Srbija
Детали
img

KASA ZA KLUC ZA OPEL

Останато

Скопје
KASA ZA KLUC ZA OPEL
Детали
img

KASA ZA KLUC ZA PEUGEOT I CITROEN

Останато

Скопје
KASA ZA KLUC ZA PEUGEOT I CITROEN
Детали
img

PRODAVAM ANTENI ZA VOZILA I H7 SIJALICI

Резервни делови

Скопје
PRODAVAM ANTENI ZA KOLI I SIJALICI H7(6000K)BELA SVETLINA...ANTENI-700 DEBARI H7-6000K-500 DEENARI PAR..PRAKAME PO KARGO...
Детали