Peugeot 407

PEUGEOT 407 2.0 HDI 100KW 2007G EXTRA 076-500-358

5000 евра
Продавач goran
Телефон
076500358
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Кавадарци
Поставен стар оглас

Инфо

Година 2007
Гориво Дизел
Километри 200000
Тип на возило Седан
Коњски сили 136 кс
Зафатнина на моторот 2000 цм3
Менувач /
Еко стандард /

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 5000 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 5000 евра

Опис

SE PRODAVA PEUGEOT 407 HDI 2007G VO EXTRA SOSTOJBA REG. DO 28.08.2018 NAPRAVEN KONPLETEN SERVIS PRED 3000KM DOBRI GUMI PO KOLATA NEMA DRUGI VLOZUVANJA PODETALNI INFO.076-500-358

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Може да ве интересира

Peugeot 407 2.0 HDI 2005 GOD EFTINO!!! ITNO!!!

Peugeot - 407 | стар оглас

2005 / Дизел / 186000 км.
SE PRODAVA PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO!! REGISTRIRANO DO AVGUST 2020 GOD. SO ZELEN KARTON. NE DVOUMETE SE DA ME KONTAKTIRATE!! TEL: 076 614 011 RADE
Детали

Peugeot 407 2.0 HDI

Peugeot - 407 | стар оглас

2005 / Дизел / 174000 км.
Kompletno servisirana, 4 novi zimski gumi + letni. Vo odlicna sostojba.
Детали