Hyundai Accent

Hyundai Accent se prodava hitno.

2500 евра

Опис

Kolata e vo odlicna sostojba,redovno servisirana,servisna kniska,domakinski vozena,garzirana,prv gazda,Poveke informacii na tel 076-699-903 i 077- 816-232.

Hyundai Accent

Година 2002
Гориво Бензин
Километри 111099
Тип на возило Седан
Коњски сили 63
Зафатнина на моторот 1343
Менувач Мануелен
Еко стандард Euro 3
Продавач Dimitar
Локација Штип
Поставен пред 19 дена

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Да
Централно заклучување Да
Airbag(Возач) Да
Airbag(Совозач) Да
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Да
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел