Opel Antara

Opel Antara 2.0 cdti 4x4 08 uvozz

7500 евра

Опис

Servisna top sostojba

Opel Antara

Година 2008
Гориво Дизел
Километри 150000
Тип на возило SUV
Коњски сили 150
Зафатнина на моторот 2000
Менувач /
Еко стандард /
Продавач blagoja
Локација Битола
Поставен пред 14 дена

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

avto avto