Volkswagen Fox

VW FOX

По договор

Опис

TOP

Volkswagen Fox

Година 2005
Гориво Бензин
Километри 120000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 50
Зафатнина на моторот 1200
Менувач /
Еко стандард /
Продавач blagoja
Локација Битола
Поставен пред 26 дена

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

avto avto