Ford Focus

Ford Focus 1.6 tdci hdi 66 kw

3990 евра
Продавач blagoja
Телефон
070312704
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Битола
Поставен стар оглас
Страна на продавачот

Инфо

Година 2008
Гориво Дизел
Километри 170000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 90 кс
Зафатнина на моторот 1600 цм3
Менувач /
Еко стандард /

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 3990 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 3990 евра

Опис

Epten dobra kola

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

avto avto

Може да ве интересира

Ford Focus 2008 Trend 1.4 Sedan LPG

Ford - Focus | стар оглас

2008 / Бензин / 150000 км.
Се продава од прв сопственик. Купено од МиДа Скопје. Супер одржувано. Има плински уред. Регистрирано до април 2020.
Детали