RENAULT CAPTUR PARIS INTENS 1.5 DCI euro6

Renault - Captur

2019 / Дизел / 80000 км.
Renault Captur 15 dci energy initiale Paris Euro 6 Od oprema poseduva: -Dnevni led activ svetla -Avtomatski dolgi svetla -Kamera za prepoznavanje na soobrakajni znaci -Line Assist(sistem za pratenje na lenta) -Senzori za dozd -360° parking senzori -Keyless-GO(bezkontaktno palenje i zaklucuvanje) -Hrom lajsni i racki -Digitalna saltabla so R-Link2 centralna konzola -Navigacija(so nov update) -Dvozonski klimatronik /// menuvac 6 brzini -Senzori za pritisok vo gumite -Start-stop -Eco drive -Follow me svetla na retrovizori -Tempomat i limiter na brzina -4el.stakla,el.retrovizori so avtomatsko sobiranje -Moznost za promena na boite na saltabla -3D ozvucuvanje -Poseduva kompletna servisna istorija i 2 karticki -Avtomobilot e bez farbani delovi,bez udari,slobodno proverka za kilometrite vo ovlasten servis Interier bez znaci na koristenje novi gumi nov akomulator ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА✅ ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU✅ Оригинална сервисна книшка ✅ 100% Гаранција на километри❗️
Детали

Peugeot 308 1.5 BlueHDI 102HP 2020god

Peugeot - 308

2020 / Дизел / 95000 км.
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU Платени се сите давачки до регистрација Оригинална сервисна книшка ✅ 100% Гаранција на километри❗️
Детали

Peugeot 2008 CROSSOVER 1.5.120 BlueHDI Avtomatik !

Peugeot - 2008

2019 / Дизел / 90000 км.
SERVISNA KNISKA Peugeot 2008 CROSSOVER 1.5 BlueHDI avtomatik !
Детали

SEAT Ateca business 1.6 TDI 115 CH START/STOP ECOMOTIVE

Seat - Altea

2020 / Дизел / 75000 км.
SEAT Ateca business 1.6 TDI 115 CH START/STOP ECOMOTIVE ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU Платени се сите давачки до регистрација Оригинална сервисна книшка ✅ 100% Гаранција на километри❗️
Детали

Peugeot 2008 ALURE CROSSOVER BlueHDI

Peugeot - 2008

2019 / Дизел / 90000 км.
✅Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.5. 120 ✅ ✅ euro 6 ✅ ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Брава Алуминиумски Бандажи Електрични Прозори Електрични Ретровизори Ел. Склопливи Ретровизори Затемнети Стакла Борд Компјутер [КОЛОР] Кожен Волан Команди на Волан CRUISE Control Менувач avtomatik Навигационен Систем Климатроник [ДВОЗОНСКИ] Паркинг Сензори Park ASSIST Спортски Седишта Сензори за Дожд LED Пакет START-STOP Систем HILL-HOLD Assist LANE Assist Мерач на Притисок во Гуми КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ И ДР. ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ✅ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА✅ ● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА✅ ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ✅ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU✅
Детали

Peugeot 3008 1.5 BlueHDI 130HP

Peugeot - 3008

2020 / Дизел / 110000 км.
Peugeot 3008 1.5hdi 130KS Oprema: *Aluminiumski bandazi *Klimatronik *Led dnevni svetla *Bi-xenon *Autohold *ABS kocnici *ESP kontrola na prolizguvanje *Multimedija,navigacija,aux,usb,Bluetooth *Digital cockpit *Parking kamera *Parking senzori *Park assist *Kozen volan *Komandi na volan *Adaptiven tempomat *Distance control *Polukozen enterier *Hrom paket *Start-stop sistem *Elektrika na prozori i retrovizori *Keyless go *Hill assist *Svetla za magla *Senzori za dozd I dr. ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU Платени се сите давачки до регистрација Оригинална сервисна книшка ✅? 100% Гаранција на километри?❗️ Престани да бараш, Почни да возиш!??????????
Детали

C3 Aircross BlueHDi 100ch S&S Feel Business

Citroen - C3

2020 / Дизел / 100000 км.
?C3 Aircross BlueHDi 100ch S&S Feel Business ? ABS AirBag ESP Припрема за Телефон Централна Брава Електрични Прозори Електрични Ретровизори Ел. Склопливи Ретровизори Затемнети Стакла Команди на Волан CRUISE Control Климатроник LED Пакет HILL-HOLD Assist LANE Assist Мерач на Притисок во Гуми ANDROID Auto APPLE CarPlay КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ ACTIVE BRAKE ASSIST ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU Престани да бараш, Почни да возиш!??????????
Детали

PEUGEOT 308 15 BLUEHDI Euro 6.2 !!!

Peugeot - 308

2020 / Дизел / 95000 км.
SERVISNA KNISKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ОПРЕМА ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Брава Електрични Прозори Електрични Ретровизори Ел. Склопливи Ретровизори Затемнети Стакла Борд Компјутер [КОЛОР] Кожен Волан Команди на Волан CRUISE Control Навигационен Систем Климатроник [ДВОЗОНСКИ] Паркинг Сензори Park ASSIST Спортски Седишта Сензори за Дожд LED Пакет START-STOP Систем VIRTUAL DASHBOARD HILL-HOLD Assist Мерач на Притисок во Гуми ANDROID Auto APPLE CarPlay КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU
Детали

CITROEN C3 15 blue hdi Navi edition

Citroen - C3

2019 / Дизел / 80000 км.
ABS + REF (систем против блокирање на тркалата и електронска дистрибуција на силата на кочењето) AFU (систем за помош при нагло кочење) + светла за предупредување при нагло силно кочење Електронска контрола на стабилност (ESP) + систем против пролизгување (ASR) Помош при тргнување на нагорнина (Hill Assist) Регулатор – лимитатор на брзина Детекција на недоволен притисок во гумите Воздушни перничиња за возач, совозач, странични Воздушни завеси, напред и назад Затегнувачи на сигурносни ремени на предните седишта Предупредување за откопчан појас ISOFIX систем на задните седишта Далечинско централно заклучување Автоматско заклучување на вратите и багажниот простор при стартување (автоматска деактивација во случај на незгода) Предупредупредување за возачко невнимание Препознавање знаци за ограничување на брзина Предупредување за несакано преминуванње линија Coffee Break Alert (индикатор за пауза од долго возење) LED дневни светла Предни LED светла Задни LED светла со 3D ефект Челични тркала со 15″ со украсни раткапни Резервно тркало Рачки на вратите во боја на каросеријата Капаци на надворешните ретровизори во сјајна црна боја Патен компјутер Индикатор за промените на степенот на пренос Капак на багажниот простор Затворен простор за одлагање кај совозач Простор за одлагање во предни и задни врати Отворен простор за одлагање напред Држачи за 2 чаши Електричен серво управувач со регулирање по висина и длабочина Електрични подигнувачи на предни стакла Електрично нагодливи и греени надворешни ретровизори Предни сонцебрани со огледало кај возачот Осветлување на внатрешниот простор напред и позади Клима уред 12V приклучок во патнички простор Возачко седиште нагодливо по висина Заден наслон делив во однос 2/3-1/3 Дигитален аудио систем со 5″ екран на допир, команди на управувач, Bluetooth®, 4 звучници Кров во боја на каросеријата
Детали

Citroen C4 CACTUS CROSSOVER 1.5BlueHDI 100HP

Citroen - C4

2020 / Дизел / 86000 км.
!SERVISNA KNISKA ABS AirBag Multimedia System Припрема за Телефон Централна Брава Алуминиумски Бандажи Електрични Прозори Електрични Ретровизори Затемнети Стакла Борд Компјутер Кожен Волан Команди на Волан CRUISE Control KeyLess Entry Навигационен Систем Климатроник Паркинг Сензори Park ASSIST Паркинг Камера LED Пакет START-STOP Систем HILL-HOLD Assist Мерач на Притисок во Гуми ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU
Детали

Бесплатно огласување


Нов оглас