Безбедносна опрема

Друга опрема

Приказ на 746 возила

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта. Види како

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта.

Ако се согласувате да ви испратиме известувања за нови огласи на вашата е-пошта кликнете на копчето "Потврди"


CITROEN C3 16 BLUEHDI 75CH SHINE 2018g.

Citroen - C3 | Вчера во 21:22

2018 / Дизел / 140000 км.
servisna kniska
Детали

Peugeot 2008 CROSSOVER 1.6 BlueHDI 100HP

Peugeot - 2008 | Вчера во 21:22

2018 / Дизел / 90000 км.
SE PLATENO DO REGISTRACUJA SERVISNA KNISKA
Детали

CITROEN C3 14 HDI SHINE BLUE HDI

Citroen - C3 | Вчера во 21:22

2014 / Дизел / 120000 км.
KAKO NOV SERVISNA KNISKA REGISTIRANA CELA GODINA I NAPRAVEN GOLEM SERVIS NOV AKUULATOR
Детали

Peugeot 308 1.6 BlueHDI 100HP 2018god

Peugeot - 308 | Вчера во 21:22

2018 / Дизел / 90000 км.
servisna kniska
Детали

PEUGEOT 308 16 BLUEHDI EUR0 6

Peugeot - 308 | Вчера во 21:22

2017 / Дизел / 98000 км.
SERVISNA KNISKA
Детали

Peugeot 2008 CROSSOVER 1.6 BlueHDI 100HP 2018god

Peugeot - 2008 | Вчера во 21:22

2018 / Дизел / 99000 км.
servisna kniska
Детали

CITROEN C3 16 blue hdi Navi edition 2018GOD.

Citroen - C3 | Вчера во 21:22

2018 / Дизел / 90000 км.
Ја содржи опремата: ABS + REF (систем против блокирање на тркалата и електронска дистрибуција на силата на кочењето) AFU (систем за помош при нагло кочење) + светла за предупредување при нагло силно кочење Електронска контрола на стабилност (ESP) + систем против пролизгување (ASR) Помош при тргнување на нагорнина (Hill Assist) Регулатор – лимитатор на брзина Детекција на недоволен притисок во гумите Воздушни перничиња за возач, совозач, странични Воздушни завеси, напред и назад Затегнувачи на сигурносни ремени на предните седишта Предупредување за откопчан појас ISOFIX систем на задните седишта Далечинско централно заклучување Автоматско заклучување на вратите и багажниот простор при стартување (автоматска деактивација во случај на незгода) Предупредупредување за возачко невнимание Препознавање знаци за ограничување на брзина Предупредување за несакано преминуванње линија Coffee Break Alert (индикатор за пауза од долго возење) LED дневни светла Предни LED светла Задни LED светла со 3D ефект Челични тркала со 15″ со украсни раткапни Резервно тркало Рачки на вратите во боја на каросеријата Капаци на надворешните ретровизори во сјајна црна боја Патен компјутер Индикатор за промените на степенот на пренос Капак на багажниот простор Затворен простор за одлагање кај совозач Простор за одлагање во предни и задни врати Отворен простор за одлагање напред Држачи за 2 чаши Електричен серво управувач со регулирање по висина и длабочина Електрични подигнувачи на предни стакла Електрично нагодливи и греени надворешни ретровизори Предни сонцебрани со огледало кај возачот Осветлување на внатрешниот простор напред и позади Клима уред 12V приклучок во патнички простор Возачко седиште нагодливо по висина Заден наслон делив во однос 2/3-1/3 Дигитален аудио систем со 5″ екран на допир, команди на управувач, Bluetooth®, 4 звучници Кров во боја на каросеријата
Детали

rover 75

Rover - 75 | пред 2 дена

2001 / Дизел / 200000 км.
prodavam rover 75 -2000c 118 ks dizel na lance odlicno socuvan 2001 god ful oprema klimatronik vebasto i sve ostsnato regisriran do 5=2023 cena 2600 eur ima prostor za dogovor moze i zamena za pomalo 078288310 darko
Детали

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW FACELIFT AVTO MIRO

Ford - Focus | пред 2 дена

2010 / Дизел / 190000 км.
FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW FACELIFT 2010 MODEL FUL OPREMEN REGISTRIRAN CELA GODINA NAPRAVEN E GOLEM I REDOVEN SERVIS AVTO MIRO 1908 TEL 077 546 171 MIRO LOKACIJA SKOPJE MAĐARI
Детали

NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 4X4 7 MESTA AVTO MIRO

Nissan - X-Trail | пред 2 дена

2015 / Дизел / 140000 км.
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 4X4 7 MESTA NAJVISOKO NIVO NA OPREMA 360' CAMERA PANORAMA ADAPTIVEN TEMPOMAT HADSFREE KEYLEES NAVIGACIJA I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBIL REGISTRIRAN CELA GODINA SO ZELEN KARTON NAPRAVEN E SERVIS
Детали

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI ATRACT 2WD AVTO MIRO

Kia - Sportage | пред 2 дена

2011 / Дизел / 170000 км.
KIA SPORTAGE 1.7 CDTI ATRACT 2WD FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN MNOGU EKONOMIČEN PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20%POPUST AVTO MIRO 1908 RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA AVTOMOBILI TEL 078 546 171 MIRO LOKACIJA - SKOPJE MAĐARI TRIANGLA
Детали

MERCEDES E 220 CDI AVANGARD LED AVTO MIRO

Mercedes-Benz - E-class | пред 2 дена

2015 / Дизел / 180000 км.
MERCEDES E 220 CDI AVANGARD 2015 FUL OPREMEN SO LED NAVIGACIJA KAMERA ADAPTIVEN TEMPOMAT I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBIL UVEZEN DIREKNO OD FRANCIJA SO POMINATI 190 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA PLATENI SE SITE TROŠOCI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST AVTO MIRO 1908 TEL. 078 546 171 MIRO LOKACIJA SKOPJE MAĐARI
Детали

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI DSG COMFORT AVTO MIRO

Volkswagen - Passat | пред 2 дена

2013 / Дизел / 190000 км.
VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI 140KS DSG AUTOMATIK COMFORT LINE FUL OPREMEN UVEZEN DIREKNO OD FRANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA IMA POMINATI 202 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 MIRO LOKACIJA - SKOPJE MAĐARI 80 METRI DO TRIAGLA ILI 50 M DO NADVOZNIKOT
Детали

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI GREENLINE AMBITION AVTO MIRO

Skoda - Octavia | пред 2 дена

2019 / Дизел / 140000 км.
SKODA OCTAVIA 1.6 TDI GREENLINE AMBITION 11 / 2018 FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN UVEZEN DIREKNO OD FRANCIJA SO POMINATI 150 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA I ELEKTRONSKA SERVISNA ISTORIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST MOZNA E PRODAZBA PREKU LIZING KOMPANIJA AVTO MIRO 1908 TEL. 078 546 171 MIRO LOKACIJA - SKOPJE MAĐARI 50 M. DO NADVOZNIKOT
Детали

MERCEDES C 200 2.2 CDI ELEGANS AVTO MIRO

Mercedes-Benz - C-class | пред 2 дена

2009 / Дизел / 200000 км.
MERCEDES C 200 2.2 CDI ELEGANS FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO NAVIGACIJA AVTOMATSKA KLIMA SONCEV KROV GREAČI NA SEDISTA I DR. UVEZEN OD GERMANIJA SO POMINATI 230 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA
Детали

PEUGEOT 308 1.6 HDI AVTO MIRO

Peugeot - 308 | пред 2 дена

2016 / Дизел / 160000 км.
PEUGEOT 308 1.6 HDI FUL OPREMEN AVTOMOBIL UVEZEN DIREKNO OD FRANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST AVTO MIRO 1908 TEL. 078 546 171 MIRO
Детали

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI DSG R-LINE AVTO MIRO

Volkswagen - Passat | пред 2 дена

2014 / Дизел / 150000 км.
VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI DSG 2014 AUTOMATIK R-LINE FUL OPREMEN AVTOMOBIL UVEZEN DIREKNO OD FRANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA IMA POMINATI 152 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA AVTO MIRO 1908 TEL. 078 546 171 MIRO LOKACIJA - SKOPJE MAĐARI
Детали

VOLKSWAGEN GOLF 2.0 TDI COMFORT AVTO MIRO

Volkswagen - Golf | пред 2 дена

2010 / Дизел / 200000 км.
VW GOLF 2.0 TDI 110KS COMFORT LINE FUL OPREMEN SO AVTOMATSKA KLIMA TEMPOMAT PARK SENZORI I DR. UVEZEN DIREKNO OD FRANCIJA SO POMINATI 212 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POOUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA AVTOMOBILI AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 LOKACIJA - SKOPJE MAĐARI
Детали

RENAULT CLIO 1.5 DCI LED NAVI FACELIFT AVTO MIRO

Renault - Clio | пред 2 дена

2018 / Дизел / 100000 км.
RENAULT CLIO FACELIFT 1.5 DCI LED NAVI TEMPOMAT ECO FUL OPREMEN AVTOMOBIL UVEZEN DIREKNO OD FRANCIJA SO POMINATI SAMO 100 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% RASPOLAGAME SO POVEKJE TIPOVI NA VOZILA AVTO MIRO 1908 TEL. 078 546 171 MIRO LOKACIJA - SKOPJE MAĐARI 50m. DO AVTOPAT
Детали

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI COMFORT AVTO MIRO

Volkswagen - Passat | пред 2 дена

2018 / Дизел / 170000 км.
VW PASSAT 2.0 TDI COMFORTLINE 2018G PROIZVEDEN FUL OPREMEN UVEZEN DIREKNO OD FRANCIJA SO POMINATI 180 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA AVTOMOBILI AVTO MIRO 1908 TEL.078 546 171 MIRO LOKACIJA - SKOPJE MAĐARI MOZNA E PRODAZBA PREKU LIZING KOMPANIJA
Детали

CITROEN C3 1.6 HDI LED NAVI ACC AVTO MIRO

Citroen - C3 | пред 2 дена

2018 / Дизел / 100000 км.
CITROEN C3 1.6 HDI FUL OPREMENO SO LED NAVIGACIJA ADAPTIVEN TEMPOMAT AVTOMATSKA KLIMA BLOOETOTH I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBIL UVEZEN DIREKNO OD FRANCIJA SO POMINATI SAMO 105 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST AVTO SALON AVTO MIRO 1908 RASPOLAGA SO POVEKE TIPOVI NA AVTOMOBILI LOKACIJA - SKOPJE MAĐARI TEL. 078 546 171 MIRO MOZNA E PRODAZBA PREKU LIZING KOMPANI
Детали

Passat B6

Volkswagen - Passat | пред 3 дена

2008 / Дизел / 200000 км.
Sevisiran na 19.07.2022.Registriran do 07.2023 Moze i zamena za pomalo vozilo po moznost Audi A3 od 2006 do 2008 g
Детали

Мапи и софтвер за сите видови GPS навигации !!!

Останати - Останато | пред 3 дена

2015 / Бензин / 100 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: - Инсталација на најновите мапи и софтвер за GPS навигации од брендовите на GARMIN, Pioneer, Terrabyte, Navigon, Becker, North Cross, Prestigio, GoClever, Manta, BlueBerry, Blaupunkt и сите други кинески навигации. За сите видови навигации нудиме инсталација на специјализиран автомобилски, камионски и автобуски софтвер со подесување на висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. - Инсталација на професионална навигација за сите мобилни телефони и таблети со андроид, без користење на интернет. Навигацискиот софтвер има опција за автомобили, пешаци, автобуси и камиони. Подесувањето за автобус и камион е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. НАПОМЕНА: Софтверот работи целосно без користење на интернет !!! - Мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендивите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и.т.н. Работиме и со карго !!! Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475-662 Работиме секој ден од ⌚️ 10:00 до 19:00 ⌚️.
Детали

GPS НАВИГАЦИЈА за мобилен телефон и таблет

Останати - Останато | пред 3 дена

2016 / Електрична / 10000 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: Инсталација на професионална навигација за сите мобилни телефони и таблети со андроид, без користење на интернет. Навигацискиот софтвер има опција за автомобили, пешаци, автобуси и камиони. Подесувањето за автобус и камион е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. НАПОМЕНА: Софтверот работи целосно без користење на интернет !!! Работиме и со карго !!! Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475-662 Работиме секој ден од 10:00 до 19:00.
Детали

Најнови мапи за сите GARMIN навигации

Останати - Останато | пред 3 дена

2016 / Бензин / 1 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: Инсталација на најнови мапи за сите видови на автомобилски и камионски GARMIN навигации. Инсталација на најнов софтвер за сите видови на автомобилски и камионски GARMIN навигации. Навигацијата за камиони е со внесување на параметри како што е висина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Со инсталација на најновите мапи на вишиот Garmin уред добивате бесплатно ажурирање (update) на брзински камери (радари). Најновите мапи ги имаат точките од интерес POI, со кој може, во секој момент да дојдете до информации за: бензински пумпи, аеродроми, железнички станици, пристаништа, болници, маркети и многу други категории. Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475-662 Работиме секој ден од ⌚️ 10:00 до 19:00 ⌚️.
Детали

BRANICI.MK BRANIK - IGOR 070 627 856

Audi - A5 | пред 7 дена

2009 / Бензин / 100 км.
BRANICI.MK BRANIK - IGOR 070 627 856
Детали

SERVIS ZA ZAVARUVANJE - LEPENJE PLASTICI BRANICI (DELOVI ) 070 627 856

Audi - A4 | пред 7 дена

2020 / Бензин /LPG / 11110 км.
SERVIS ZA ZAVARUVANJE - LEPENJE PLASTICI BRANICI (DELOVI ) 070 627 856 SERVIS ZA PLASTICNI BRANICI - IGOR DRACEVO 070 627 856 SERVIS ZA LEPENJE PLASTICNI BRANICI - IGOR DRACEVO 070 627 856 СЕРВИС ЗА ПЛАСТИЧНИ БРАНИЦИ - ИГОР ДРАЧЕВО 070 627 856 СЕРВИС ЗА ЛЕПЕЊЕ ПЛАСТИЧНИ БРАНИЦИ - ИГОР ДРАЧЕВО 070 627 856 YOU TUBE : https://www.youtube.com/channel/UC2h82i714FuajH5py8RRbMQ/videos?view_as=subscriber FACEBOOK : https://www.facebook.com/avtoplastika.igor/photos_albums
Детали