Безбедносна опрема

Друга опрема

Приказ на 610 возила

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта. Види како

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта.

Ако се согласувате да ви испратиме известувања за нови огласи на вашата е-пошта кликнете на копчето "Потврди"


Мапи и софтвер за сите видови GPS навигации !!!

Останати - Останато | Денес во 10:57

2015 / Бензин / 100 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: - Инсталација на најновите мапи и софтвер за GPS навигации од брендовите на GARMIN, Pioneer, Terrabyte, Navigon, Becker, North Cross, Prestigio, GoClever, Manta, BlueBerry, Blaupunkt и сите други кинески навигации. За сите видови навигации нудиме инсталација на специјализиран автомобилски, камионски и автобуски софтвер со подесување на висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. - Инсталација на професионална навигација за сите мобилни телефони и таблети со андроид, без користење на интернет. Навигацискиот софтвер има опција за автомобили, пешаци, автобуси и камиони. Подесувањето за автобус и камион е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. НАПОМЕНА: Софтверот работи целосно без користење на интернет !!! - Мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендивите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и.т.н. Работиме и со карго !!! Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475-662 и 075/311-828 Работиме секој ден од ⌚️ 10:00 до 19:00 ⌚️.
Детали

GPS НАВИГАЦИЈА за мобилен телефон и таблет

Останати - Останато | Денес во 10:56

2016 / Електрична / 10000 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: Инсталација на професионална навигација за сите мобилни телефони и таблети со андроид, без користење на интернет. Навигацискиот софтвер има опција за автомобили, пешаци, автобуси и камиони. Подесувањето за автобус и камион е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. НАПОМЕНА: Софтверот работи целосно без користење на интернет !!! Работиме и со карго !!! Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475-662 и 075/311-828 Работиме секој ден од 10:00 до 19:00.
Детали

Најнови мапи за сите GARMIN навигации

Останати - Останато | Денес во 10:56

2016 / Бензин / 1 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: Инсталација на најнови мапи за сите видови на автомобилски и камионски GARMIN навигации. Инсталација на најнов софтвер за сите видови на автомобилски и камионски GARMIN навигации. Навигацијата за камиони е со внесување на параметри како што е висина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Со инсталација на најновите мапи на вишиот Garmin уред добивате бесплатно ажурирање (update) на брзински камери (радари). Најновите мапи ги имаат точките од интерес POI, со кој може, во секој момент да дојдете до информации за: бензински пумпи, аеродроми, железнички станици, пристаништа, болници, маркети и многу други категории. Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475662 и 075/311828 Работиме секој ден од ⌚️ 10:00 до 19:00 ⌚️.
Детали

МАПИ за вградени навигации во автомобили !!!

Audi - A6 | Денес во 10:56

2015 / Бензин / 2000 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: Инсталација на мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендовите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и многу други видови на возила. Ве молиме пред да не контактирате: 1. Запишете точен модел на Вашето возило 2. Запишете точен датум на производство на возилото 3. Фотографирајте го Вашето радио со навигација 4. Запишете број на шасија на Вашето возило или VIN Number (vehicle identification number) Исто така имаме мапи и софтвер и за сите останати видови навигации, како и за на мобилен или таблет што работи без интернет. Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475662 и 075/311828 Работиме секој ден од 10:00 до 19:00.
Детали

BMW 320 D BIZNIS GPS LED FACELIFT AVTO MIRO

BMW - 3-Series | Денес во 10:48

2017 / Дизел / 90000 км.
BMW 320 D BIZNIS PAKET FACELIFT NOV MODEL FUL LED GPS GREACI NA SEDISTA NAVIGACIJA SO GOLEM EKRAN KOZEN SALON SO GREACI NA ZADNI SEDISTA SEDISTA START&STOP I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA IMA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBIL KUPEN NOV 45000 EVRA UVEZEN OD GERMANIJA SO POMINATI SAMO 95000 KILOMETRI ZA KOI DAVAME PISMENA GARANCIJA ISTO TAKA MOZE DA SE PROVERAT VO OVLASTEN SERVIS RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA BMW 520 BMW 316 BMW 318 AUDI A 4 AUDI A 3 VOLKSWAGEN PASSAT VOLKSWAGEN GOLF NISSAN QASHQAI KIA SPORTAGE FORD FOCUS MERCEDES E 220 MERCEDES C 220 CDI AVANGARD MERCEDES B 200 AVTO SALON AVTO MIRO 1908 DOOEL VRSI UVOZ NA AVTOMOBILI OD PONOVI GODINI OD GERMANIJA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV CENTO RABOTIME SO PRETHODNA NAJAVA ZA PODETALNI INFORMACII KONTAKTIRAJTE NE NA TEL. 078805892 078546171 MIRO POVELETE POSETETE NE PRODAVAME VOZILA NA RATI SO 20% UCESTVO
Детали

AUDI A 4 2.0 TDI ULTRA SPORT 114000KM. AVTO MIRO

Audi - A4 | Денес во 10:48

2016 / Дизел / 110000 км.
AUDI A4 2.0 TDI ULTRA SPORT NOV MODEL FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO AVTOMATSKA KLIMA TEMPOMAT KOZEN SPORT VOLAN METALIK BOJA AUDI BIZNIS GPS NAVIGACIJA ALUMINSKI 16 COLA FELNI XENON DNEVNI SVETLA DVA KLUCA I MNOGU DRUGA OPREMA MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO POMINATI SAMO 114 000 KILOMETRI ZA KOI DAVAME PISMENA GARANCIJA UVEZEN OD GERMANIJA OD OVLASTEN SALON AVTO SALON AVTO MIRO 1908 DOOEL VRSI UVOZ NA AVTOMOBILI OD GERMANIJA PRIORITET NA NASATA KOMPANIJA SE KVALITETNI AVTOMOBILI NAJNISKI CENI I ZADOVLNI KUPUVACI RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA BMW 320 BMW 316 MERCEDES C 220 MERCEDES C 200 MERCEDES B 200 CDI VOLKSWAGEN PASSAT VOLKSWAGEN GOLF VII AUDI A 6 AUDI A 3 OPEL INSIGNIA KIA SPORTAGE LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV CENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA VOZILATA MOZE DA SE KUPAT I NA RATI SO PONISKA KAMATNA STAVKA TEL. 078805892 LICE ZA KONTAKT - MIRO POVELETE JAVETE SE I POSETETE NE VE OCEKUVAME!!!!!
Детали

OPEL MOKKA 1.6 CDTI GPS NAVI AVTO MIRO

Opel - Mokka | Денес во 10:48

2016 / Дизел / 110000 км.
OPEL MOKKA 1.6 CDTI FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO GPS NAVIGACIJA GOLEM EKRAN AVTOMATSKA KLIMA PARK PILOT START&STOP METALIK BOJA KOZEN VOLAN SO KOMANDI MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBIL REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO POMINATI SAMO 120000KM.ZA KOI DAVAME PISMENA GARANCIJA UVEZEN OD GERMANIJA AVTO SALON AVTO MIRO 1908 DOOEL VRSI UVOZ NA AVTOMOBILI OD GERMANIJA PRIORITET NA NASATA KOMPANIJA SE : KVALITETNI AVTOMOBILI NAJNISKI CENI ORIGINALNA KILOMETRAZA ZADOVOLNI KLIENTI RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA KIA SPORTAGE NISSAN QASHQAI OPEL INSIGNIA FORD KUGA VOLKSWAGEN GOLF FORD FOCUS RENAULT MEGANE PEUGEOT 308 RABOTIME SO PRETHODNA NAJAVA ZA PODETALNI INFORMACII KONTAKTIRAJTE NE NA TEL. 078805892 078546171 MIRO POVELETE POSETETE NE PRODAVAME VOZILA NA RATI SO 20% UCESTVO
Детали

FORD KUGA 2.0 TDCI TITANIUM EDINSTVENA VO MK AVTO MIRO

Ford - Kuga | Денес во 10:48

2016 / Дизел / 90000 км.
FORD KUGA 2.0 TDCI TITANIUM EDINSTVENA OD OVOJ MODEL NA PRODAZBA MOMENTALNO VO MK NAJVISKO NIVO NA OPREMENOST SO GPS NAVIGACIJA SO GOLEM EKRAN NA TAC PARK PILOT START & STOP KOZEN VOLAN SO KOMANDI ZA RADIO I TEMPOMAT PAMETEN KLUC PARK SENZORI KOZEN SALON I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBIL REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO POMINATI SAMO 97 000KM ZA KOI DAVAME PISMENA GARANCIJA UVEZEN OD GERMANIJA OD OVLASTEN SALON PRV SOPSTVENIK STARO ZA NOVO AVTO SALON AVTO MIRO 1908 DOOEL VRSI UVOZ NA AVTOMOBILI OD GERMANIJA PRIORITET NA NASATA KOMPANIJA SE : KVALITETNI AVTOMOBILI NAJNISKI CENI ORIGINALNA KILOMETRAZA ZADOVOLNI KLIENTI RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA : OPEL MOKKA NISSAN QASHQAI BMW X 3 BMW X 1 BMW 320 OPEL INSIGNIA FORD FOCUS MERCEDES C 220 MERCEDES E 220 MERCEDES GLK 220 AUDI A 4 AUDI A 3 KIA SPORTAGE I DR. RABOTIME SO PRETHODNA NAJAVA ZA PODETALNI INFORMACII KONTAKTIRAJTE NE NA TEL. 078805892 078546171 MIRO POVELETE POSETETE NE PRODAVAME VOZILA NA RATI SO 20% UCESTVO
Детали

FORD FOCUS 1.6 TDCI GPS AVTO MIRO

Ford - Focus | Денес во 10:48

2015 / Дизел / 110000 км.
FORD FOCUS 1.6 TDCI 2015G FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO GPS NAVIGACIJA MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO POMINATI SAMO 119000 KILOMETRI ZA KOI DAVAME PISMENA GARANCIJA UVEZEN OD GERMANIJA DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 30 % POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA RENAULT MEGANE OPEL ASTRA PEUGEOT 308 AUDI A 3 VOLKSWAGEN GOLF VII MERCEDES B 200 CDI FORD FIESTA OPEL CORSA VOLKSWAGEN POLO RENAULT CLIO CITROEN C 4 CITROEN C 3 PRIORITET NASATA KOMPANIJA SE KVALITETNI VOZILA ZADOVOLNI KUPUVACI I REALNI CENI VOZILATA MOZE DA SE KUPAT I PREKU LIZING KOMPANII SO NISKI KAMATI TEL. ZA KONTAKT 078805892 078546171 LICE ZA KONTAKT - MIRO POVELETE JAVETE SE I POSETETE NE VE OCEKUVAME!!!!!
Детали

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI AVTO MIRO

Nissan - Qashqai | Денес во 10:48

2015 / Дизел / 140000 км.
NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO GARANCIJA ZA KILOMETRI UVEZEN OD GERMANIJA AVTO SALON AVTO MIRO 1908 DOOEL VRSI UVOZ NA AVTOMOBILI OD GERMANIJA PRIORITET NA NASATA KOMPANIJA SE : KVALITETNI AVTOMOBILI NAJNISKI CENI ORIGINALNA KILOMETRAZA I ZADOVOLNI KUPUVACI RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA BMW 320 BMW X 3 KIA SPORTAGE HYUNDAI TUCSON VOLKSWAGEN TIGUAN RENAULT CITROEN FORD KUGA AUDI A4 MERCEDES E 220 MERCEDES C 220 CDI VOLKSWAGEN GOLF LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV CENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA TEL. 078805892 078546171 MIRO POVELETE JAVETETE SE I POSETETE NE VOZILATA MOZE DA SE KUPAT I NA RATI SO NISKA KAMATNA STAVKA
Детали

MERCEDES E 220 CDI BIZNIS PAKET AVTO MIRO

Mercedes-Benz - E-class | Денес во 10:48

2011 / Дизел / 180000 км.
MERCEDES E 220 CDI 170KS. AVTOMATIK BIZNIS PAKET GPS NAVIGACIJA GOLEM EKRAN GREACI NA SEDISTA MASAZERI NA SEDISTA MULTIFUNKCIONALEN KOZEN VOLAN SO TEMPOMAT ELEKTRIKA NA SEDISTA ABS ESP SRS DNEVNI SVETLA SONCEV KROV PARK SENZORI DVA KLUCA METALUK BOJA I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBIL UVEZEN OD GERMANIJA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO SERVISNA ISTORIJA AVTOMOBILOT E MAXIMALNO SOCUVAN BEZ NIKAKVI NADVORESNI I VNATRESNI POPRAVKI VO FABRICKA SOSTOJBA AVTO SALON AVTO MIRO VRSI UVOZ I PRODAZVA I RAZMENA NA AVTOMOBILI OD GERMANIJA PRIORITET NA NASATA KOMPANIJA SE : KVALITETNI AVTOMOBILI REALNI I NAJNISKI CENI I ZADOVOLNI KUPUVACI RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA MERCEDES C 220 MERCEDES E 200 BMW 520 BMW 320 AUDI A 6 AUDI A 4 VOLKSWAGEN PASSAT VOLKSWAGEN TIGUAN VOLKSWAGEN GOLF VOLKSWAGEN TIGUAN KIA SPORTAGE BMW X 3 LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV CENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA VOZILATA MOZE DA SE KUPAT I NA RATI PREKU LIZING KOMPANII TEL. ZA KONTAKT 078805892 LICE ZA KONTAKT - MIRO POVELETE VE OCEKUVAME JAVETE SE I POSETETE NE!!!!!!
Детали

FORD FOCUS 1.6 TDCI ECONETIC 2011 AVTO MIRO

Ford - Focus | Денес во 10:48

2011 / Дизел / 180000 км.
FORD FOCUS 1.6 TDCI ECONETIC 2011G FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO ORIGINALNA KILOMETRAZATA ZA KOJA DAVAME PISMENA GARANCIJA AVTO SALON AVTO MIRO 1908 DOOEL VRSI UVOZ NA AVTOMOBILI OD PONOVI GODINI OD GERMANIJA RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA OPEL ASTRA OPEL CORSA RENAULT MEGANE PEUGEOT 308 CITROEN C 4 VOLKSWAGEN GOLF VOLKSWAGEN POLO FORD FIESTA I DR. LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV CENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA TEL. ZA KONTAKT 078805892 078546171 LICE ZA KONTAKT - MIRO POVELETE KONTAKTIRAJTE NE I POSETETE NE VE OCEKUVAME VOZILATA MOZE DA SE KUPAT I NA RATI 0REKU LIZING KOMPANIJA
Детали

KIA SPORTAGE 1.7 CDTI LED GPS NAVI PDC AVTO MIRO

Kia - Sportage | Денес во 10:48

2014 / Дизел / 100000 км.
KIA SPORTAGE 1.7 CDTI FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO NAJVISOKO MOZNO NIVO NA OPREMA GSP NAVIGACIJA RADIO CD MP3 SO GOLEM EKRAN ZADNA KAMERA USB IPOD AUX LED DNEVNI SVETLA PARK SENZORI PARK PILOT TEMPOMAT KOZEN VOLAN SO KOMANDI XENON AVTOMATSKA DVOZONSKA KLIMA I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBIL UVEZEN OD GERMANIJA SO POMINATI SAMO 106000KM. ZA KOI DAVAME PISMENA GARANCIJA AVTO SALON AVTO MIRO RASPOLAGA SO POVEKE MODELI NA AVTOMOBILI NISSAN QASHQAI VOLKSWAGEN TIGUAN FORD KUGA HYUNDAI TUKSON VOLKSWAGEN GOLF VII MERCEDES B 180 MERCEDES B 200 MERCEDES C 220 MERCEDES E 220 AUDI A 4 BMW X 3 BMW 320 OPEL ANTARA AVTO SALON AVTO MIRO VRSI UVOZ NA VOZILA OD GERMANIJA PRIORITET NA NASATA KOMPANIJA SE KVALITETNI VOZILA NAJNISKI CENI I ZADOVOLNI KUPUVACI TEL. ZA KONTAKT 078805892 078546171 LICE ZA KONTAKT - MIRO POVELETE JAVETE SE I POSETETE NE VE OCEKUVAME VOZILATA MOZAT DA SE KUPAT NA RATI SO 20% UCESTVO LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV CENTO 400 METRI OD LEVATA STRANA
Детали

TOYOTA AURIS 1.4 D4D ECONOMIC AVTO MIRO

Toyota - Auris | Денес во 10:48

2009 / Дизел / 150000 км.
TOYOTA AURIS 1.4 D4D FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN UVEZEN OD GERMANIJA GO POSEDUVA NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICNIOT MOTOR OD OVAA KATEGORIJA SO POTROSUVACKA OD 5 LITRI NA 100KM RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA : OPEL ASTRA FORD FOCUS OPEL CORSA TOYOTA YARIS TOYOTA COROLA PEUGEOT 308 VOLKSWAGEN GOLF FORD FIESTA MAZDA 3 HYUNDAI I 30
Детали

Mercedes c220 може и замена

Mercedes-Benz - C-class | Денес во 10:40

2006 / Дизел / 220000 км.
Се продава Мерцедес C220 cdi редовно сервисиран, регистрација до 2-21 фул опрема нема кожа, четири нови гуми Матадор, два клуча, направен целосен сервис, фактура за сите сменети делови.
Детали

Rezerven bandaz

Audi - A4 | Денес во 10:40

2006 / Бензин / 255 км.
Нов од резерва гума бандаж 5*98/16
Детали

PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO

Ford - Mustang | Вчера во 18:09

2004 / Бензин / 100000 км.
FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO, EDINSTVEN VO MAKEDONIJA. SE NA NEGO E FABRICKI, NOVI GUMI, NAPRAVEN SERVIS, CUSTOM IZDUVI, GT BANDAZI, NOVI AMORTIZERI, CRUISE CONTROL, AVTOMATSKI MENUVAC, MACH OZVUCUVANJE, POMINATI 100.000 MILJI. CENA 9300 EVRA. TEL.077964015 ALEKSANDAR 070392039 DARKO
Детали

PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD

Mercedes-Benz - E-class | Вчера во 18:09

2002 / Дизел / 266000 км.
MERCEDES E320 DIZEL 205KS AVANGARD. AVTOMATSKI MENUVAC. KUPEN OD PRV GAZDA OD GERMANIJA PRED 5 GODINI. REALNA KILOMETRAZA 266.000 KM. 4 ZONSKA KLIMA, FABRICKI KSENON, ELEKTRONSKI SEDISTA, GREENJE I LADENJE NA SEDISTA, KOZEN ENTERIER, BEZ NIKAKVI VLOZUVANJA, REGISTRIRANA, NEMA NIKAKVI OSTETUVANJA NITU FARBANJE. SE FUNKCIONIRA BEZPREKORNO. PROVERKA KADE SAKATE PO VAS IZBOR. BEZ ZAMENI. CENA 5500 EVRA. TEL. 077964015 ALEKSANDAR
Детали

PRODAVAM BMW Z3 CABRIO

BMW - Z3 | Вчера во 18:09

2001 / Бензин / 270000 км.
PRODAVAM BMW Z3 KABRIOLET, 2.2i BENZIN, 170 KS, 2001 GOD. SO POMINATI 270.000 KM, SO SERVISNA KNISKA, UVEZENO OD SVAJCARIJA OD PRV GAZDA. KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA, BEZ NIKAKVI ZABELESKI. IMA M - PAKET NA OPREMA ( EDINSTVENA VO MAKEDONIJA ). NOVI GUMI, SERVIS NAPRAVEN PRED EDEN MESEC, REGISTRIRANA DO 2020 GOD. SAMO SERIOZNI PONUDI. CENA 8500 EVRA. TEL.077964015 ALEKSANDAR TEL.070392039 DARKO
Детали

Nissan Qashgai 16 dci 360 Biznis

Nissan - Qashqai | пред 2 дена

2016 / Дизел / 99000 км.
NOV
Детали

NISSAN 16 DCI 130 ks NAVI TEKNA UNIKAT

Nissan - Qashqai | пред 2 дена

2016 / Дизел / 120000 км.
SE PLATENO DO REGISTRACIJA SERVISNA KNISKA
Детали

Nissan Qashgai 15 dci navi 360

Nissan - Qashqai | пред 2 дена

2016 / Дизел / 70000 км.
NOV
Детали

RENAULT MEGANE ESATE NAVI 15 DCI 2014

Renault - Megane | пред 2 дена

2015 / Дизел / 80000 км.
Firmata NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni direktno od Francija, Avtomobilite se od prvi gazdi so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM
Детали

RENAULT CAPTUR NAVI 15 DCI

Renault - Captur | пред 2 дена

2015 / Дизел / 89000 км.
Прв сопственик Оригинална сервисна книшка 100% Гаранција на километри 2 оригинални клучеви Перфектна состојба
Детали

VW GOLF BLUE MOTION 16 TDI 110KS 6 BRZINI

Volkswagen - Golf | пред 2 дена

2016 / Дизел / 111000 км.
NOv https://moneymax.mk/site/page.html?view=news
Детали

Peugeot 308 16 hdi led navi edition 2012

Peugeot - 308 | пред 2 дена

2012 / Дизел / 130000 км.
Прв сопственик Оригинална сервисна книшка 100% Гаранција на километри 2 оригинални клучеви Перфектна состојба
Детали

C4 Business e-HDi 110 BMP6 Airdream

Citroen - C4 | пред 2 дена

2014 / Дизел / 99000 км.
Firmata NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni direktno od Francija, Avtomobilite se od prvi gazdi so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM
Детали

RENAULT MEGANE NAVI 15 DCI 6 brzini

Renault - Megane | пред 2 дена

2014 / Дизел / 99000 км.
se plateno do registracija servisna kniska
Детали