CITROEN C3 16 blue hdi Navi edition 2018GOD.

Citroen - C3

2018 / Дизел / 90000 км.
Ја содржи опремата: ABS + REF (систем против блокирање на тркалата и електронска дистрибуција на силата на кочењето) AFU (систем за помош при нагло кочење) + светла за предупредување при нагло силно кочење Електронска контрола на стабилност (ESP) + систем против пролизгување (ASR) Помош при тргнување на нагорнина (Hill Assist) Регулатор – лимитатор на брзина Детекција на недоволен притисок во гумите Воздушни перничиња за возач, совозач, странични Воздушни завеси, напред и назад Затегнувачи на сигурносни ремени на предните седишта Предупредување за откопчан појас ISOFIX систем на задните седишта Далечинско централно заклучување Автоматско заклучување на вратите и багажниот простор при стартување (автоматска деактивација во случај на незгода) Предупредупредување за возачко невнимание Препознавање знаци за ограничување на брзина Предупредување за несакано преминуванње линија Coffee Break Alert (индикатор за пауза од долго возење) LED дневни светла Предни LED светла Задни LED светла со 3D ефект Челични тркала со 15″ со украсни раткапни Резервно тркало Рачки на вратите во боја на каросеријата Капаци на надворешните ретровизори во сјајна црна боја Патен компјутер Индикатор за промените на степенот на пренос Капак на багажниот простор Затворен простор за одлагање кај совозач Простор за одлагање во предни и задни врати Отворен простор за одлагање напред Држачи за 2 чаши Електричен серво управувач со регулирање по висина и длабочина Електрични подигнувачи на предни стакла Електрично нагодливи и греени надворешни ретровизори Предни сонцебрани со огледало кај возачот Осветлување на внатрешниот простор напред и позади Клима уред 12V приклучок во патнички простор Возачко седиште нагодливо по висина Заден наслон делив во однос 2/3-1/3 Дигитален аудио систем со 5″ екран на допир, команди на управувач, Bluetooth®, 4 звучници Кров во боја на каросеријата
Детали

BMW 530 X-DRIVE LUXURY 258KS AVTO MIRO

BMW - 5-Series

2016 / Дизел / 180000 км.
BMW 530 X-DRIVE LUXURY 258 KS. PREKRASEN AVTOMOBIL UVEZEN OD FRANCIJA OD PRV SOPSTVENIK PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST AVTO MIRO 1908 TEL. 078 546 171 MIRO 078 805 892 MIRO
Детали

NISSAN QASHQAI 1.5 BIZNIS EDITION AVTO MIRO

Nissan - Qashqai

2016 / Дизел / 120000 км.
NISSAN QASHQAI 1.5 DCI BIZNIS EDITION CROSSOVER FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO AVTOMATSKA DVOZONSKA KLIMA CAMERA PARK SENZORI ACC ADAPTIV CRUZ CONTROL (PRATENJE NA LENTA I PREPOZNAVANJE NA ZNACI ) NAVIGACIJA USB BLOETOOTN KOZEN MULTIFUNKCIONALE VOLAN METALIK BOJA ALUMINSKI FELNI EL. PODESUVANJE I SOBIRANJE NA RETROVIZORI START&STOP I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBIL UVEZEN OD FRANCIJA SO POMINATI SAMO 120 000 KM. ZA KOI NUDIME PISMENA GARANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST AVTO SALON AVTO MIRO 1908 RASPOLAGA SO POVEKJE TIPOVI NA AVTOMOBILI PRIORITETI NA NASATA KOMPANIJA SE : KVALITETNI AVTOMOBILI REALNI CENI I ZADOVOLNI KUPUVAČI POVELETE POSETETE NE NOVA LOKACIJA VO SKOPJE MAĐARI 50M DO NADVOZNIKOT ILI 80M DO TRIANGLA MAĐARI TEL. 078 546 171 MIRO 078 805 892 MIRO MOZNA E PRODAZBA NA RATI PREKU LIZING KOMPANIJA SO 5.5 % KAMATA
Детали

Бесплатно огласување


Нов оглас