MERCEDES C 200 2.2 CDI AUTOMATIK AVTO MIRO

Mercedes-Benz - C-class

2012 / Дизел / 200000 км.
MERCEDES C 200 2.2 CDI 136KS FACELIFT AUTOMATIK AVANGARD FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO LED GREAČI NA SEDISTA ECO START&STOP NAVIGACIJA GOLEM DISPLEJ SONCEV KROV I DR. UVEZEN DIREKTNO OD BELGIJA SOCUVAN MAXIMALNO POSEDUVA ELEKTRONSKA SERVISNA ISTORIJA ZA KOJA NUDIME NOTARSKA GARANCIJA PLATENI SE SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SI POVEKJE TIPOVI NA VOZILA AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 MIRO
Детали

AUDI A3 1.6 TDI NAVI EURO5 AVTO MIRO

Audi - A3

2011 / Дизел / 190000 км.
AUDI A3 1.6 TDI EURO5 FUL OPREMENO SO NAVIGACIJA UVEZENO DIREKTNO OD FRANCIJA SO POMINATI 207 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA I SERVISNA DOKUMENTACIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA POVELETE POSETETE NE AVTO MIRO 1908. TEL. 078 546 171 MIRO 078 805 892 MIRO
Детали

PEUGEOT 3008 1.5 HDI 130KS AUTOMATIK AVTO MIRO

Peugeot - 3008

2019 / Дизел / 150000 км.
PEUGEOT 3008 1.5 HDI 130KS AUTOMATIK ACTIVE BIZNIS FUL OPREMEN AVTOMOBIL UVEZEN DIREKTNO OD FRANCIJA SO POMINATI 151 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA I MOZNA E PROVERKA VO OVLASTEN SERVIS PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 MIRO 078 805 892 MIRO LOKACIJA SKOPJE MAĐARI
Детали

AUDI A4 2.0 TDI ATRACTION LED AVTO MIRO

Audi - A4

2014 / Дизел / 180000 км.
AUDI A4 2.0 TDI ATRACTION FACELIFT LED FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN UVEZEN OD FRANCIJA OD PRV SOPSTVENIK REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO POMINATI SAMO 182 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME PISMENA GARANCIJA AVTO MIRO 1908 TEL. 078 546 171 MIRO 078 805 892 MIRO NOVA LOKACIJA VO SKOPJE 80 M.DO TRIANGLA MAĐARI ILI 50M. DO NADVOZNIKOT
Детали

CITROEN C4 1.6 HDI 90 000 KM AVTO MIRO

Citroen - C4

2016 / Дизел / 85000 км.
CITROEN C4 1.6 HDI EURO6 FUL OPREMEN AVTOMOBIL UVEZEN DIREKTNO OD FRANCIJA SO POMINATI SAMO 90 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA I SERVISNA ISTORIJA PLATENO SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGITRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA AVTO MIRO 1908 TEL. 078 546 171 MIRO 078 805 892 MIRO
Детали

AUDI A3 1.9 TDI 77KW. ATRACTION AVTO MIRO

Audi - A3

2010 / Дизел / 200000 км.
AUDI A3 1.9 TDI 77KW ATRACTION FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO AVTOMATSKA KLIMA TEMPOMAT GRRACI NA SEDISTA I KOZEN SALON I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBILUVEZEN DIREKTNO OD BELGIJA SO POMINATI 220 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANVIJA I SEVISNA DOKUMENTACIJA
Детали

CITROEN C4 1.6 HDI 2017 EURO6 AVTO MIRO

Citroen - C4

2017 / Дизел / 120000 км.
CITROEN C4 1.6 HDI 73KW EURO6 FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN UVEZEN DIREKTNO OD FRANCIJA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO POMINATI SAMO 130 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA I SERVISNA ISTORIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST AVTO MIRO 1908 RASPOLAGAME SO POVEKJE TIPOVI NA AVTOMOBILI TEL. 078 546 171 MIRO LOKACIJA - SKOPJE MAĐARI MOZNA E PRODAZBA PREKU LIZING KOMPANIJA
Детали

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG BIZNIS AVTO MIRO

Skoda - Octavia

2016 / Дизел / 160000 км.
SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 2016G EURO6 11O KS SO NOVIOT MOTOR OD PASSAT B8 FUL OPREMENA SO NAVIGACIJA AVTOMTSKA KLIMA TEMPOMAT I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBIL UVEZEN DIREKTNO OD FRANCIJA IMA POMINATI 165 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA AVTO MIRO 1908 TEL. 078 546 171 MIRO LOKACIJA - SKOPJE MAĐARI MOZNA E PRODAZBA PREKU LIZING KOMPANIJA
Детали

DACIA SANDERO STEPWAY 1.5 Disel 2013god

Dacia - Stepway

2013 / Дизел / 122000 км.
Dacia Sandero Stepway 1.5dCI ,90KS, disel, 2013 godina Prv sopstvenik. Kupena od salon Dacia Skopje. Redovno servisirana. Full oprema. Poklon greaci BERU. Registrirana i osigurana Kasko do 09.2022. CENA 7000EUR Tel 075/415-281
Детали

Skoda Yeti

Skoda - Yeti

2010 / Бензин / 140000 км.
Skoda Yeti 1.2 TSI opremena so ABS airbag auto hold ESP, multimedia touch screen, elektricni prozori x4 i retrovizori, centralna brava, senzori za dozd, servisirana vo Porshe, registrirana do 04. 2023. Godiste: 2010 Gorivo: benzin Kilometri: 140 000 Menuvac: racen 4 zimski gumi
Детали

CITROEN C3 16 blue hdi Navi edition 2018GOD.

Citroen - C3

2018 / Дизел / 140000 км.
Ја содржи опремата: ABS + REF (систем против блокирање на тркалата и електронска дистрибуција на силата на кочењето) AFU (систем за помош при нагло кочење) + светла за предупредување при нагло силно кочење Електронска контрола на стабилност (ESP) + систем против пролизгување (ASR) Помош при тргнување на нагорнина (Hill Assist) Регулатор – лимитатор на брзина Детекција на недоволен притисок во гумите Воздушни перничиња за возач, совозач, странични Воздушни завеси, напред и назад Затегнувачи на сигурносни ремени на предните седишта Предупредување за откопчан појас ISOFIX систем на задните седишта Далечинско централно заклучување Автоматско заклучување на вратите и багажниот простор при стартување (автоматска деактивација во случај на незгода) Предупредупредување за возачко невнимание Препознавање знаци за ограничување на брзина Предупредување за несакано преминуванње линија Coffee Break Alert (индикатор за пауза од долго возење) LED дневни светла Предни LED светла Задни LED светла со 3D ефект Челични тркала со 15″ со украсни раткапни Резервно тркало Рачки на вратите во боја на каросеријата Капаци на надворешните ретровизори во сјајна црна боја Патен компјутер Индикатор за промените на степенот на пренос Капак на багажниот простор Затворен простор за одлагање кај совозач Простор за одлагање во предни и задни врати Отворен простор за одлагање напред Држачи за 2 чаши Електричен серво управувач со регулирање по висина и длабочина Електрични подигнувачи на предни стакла Електрично нагодливи и греени надворешни ретровизори Предни сонцебрани со огледало кај возачот Осветлување на внатрешниот простор напред и позади Клима уред 12V приклучок во патнички простор Возачко седиште нагодливо по висина Заден наслон делив во однос 2/3-1/3 Дигитален аудио систем со 5″ екран на допир, команди на управувач, Bluetooth®, 4 звучници Кров во боја на каросеријата
Детали

Бесплатно огласување


Нов оглас