Citroen C3

C3 Aircross BlueHDi 100ch S&S Feel Business

12999 евра 13500 евра
Продавач Next Car
Телефон
072666000
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен пред 3 дена
Страна на продавачот

Инфо

Година 2020
Гориво Дизел
Километри 100000
Тип на возило SUV
Коњски сили 100 кс
Зафатнина на моторот 1499 цм3
Менувач Мануелен
Еко стандард Euro 6

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 12999 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 12999 евра

Опис

?C3 Aircross BlueHDi 100ch S&S Feel Business ?
ABS
AirBag
ESP
Припрема за Телефон
Централна Брава
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Затемнети Стакла
Команди на Волан
CRUISE Control
Климатроник
LED Пакет
HILL-HOLD Assist
LANE Assist
Мерач на Притисок во Гуми
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ
ACTIVE BRAKE ASSIST
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА

● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА

● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ

● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU
Престани да бараш, Почни да возиш!??????????

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od direktno od vodeckite svetski firmi od Francija .Avtomobilite se so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti site poseduvat servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM !!! info. tel. 072666000 https://nextcar.mk/ RABOTIME SO PRETHODNA NAJAVA OD 9 DO 17 CASOT ❗️ - TEL. 072 666 000

Може да ве интересира

CITROEN C3 BLUEHDI NAVI EDITION

Citroen - C3 | пред 3 дена

2020 / Дизел / 60000 км.
CITROEN C3 BLUEHDI NAVI EDITION
Детали

CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 73KW FEEL BIZNIS LED NAVI AVTO MIRO

Citroen - C3 | пред 4 дена

2020 / Дизел / 112000 км.
CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 73KW FEEL BIZNIS LED NAVI TRACTION CONTROL CRUISE CONTROL 112 000KM. NOTRASKA GARANCIJA ELEKTRONSKA SERVISNA ISTORIJA AVTO MIRO 1908 TEL 078 546 171 MIRO
Детали