Citroen C3

CITROEN C3 15 blue hdi Navi edition

10700 евра
Продавач Next Car
Телефон
072666000
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен Вчера во 14:32
Страна на продавачот

Инфо

Година 2018
Гориво Дизел
Километри 85000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 75 кс
Зафатнина на моторот 1499 цм3
Менувач Мануелен
Еко стандард Euro 6

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 10700 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 10700 евра

Опис

CITROEN C3 1.6 BLUEHDI SHINE 100КС . Euro 6??100% Гаранција на километри❗️
Vo besprekorna sostojba se plateno ! od prv sopsvenik
100% realni km !servisna kniska mozete da gi proverite km vo ovlasten servis !!!!!!
klimatronic
bord kompjuter
tempomat
aer bamp na vratite
elektrika prozori
elektrika retrovizori
pekloplivi retrevizori
led aktiv
servo
fabricka navigacija
cd - mp3 usb + telefon
centralno
abs
esp-asr
10 airbega
krus kon.
parking senzori
nov akomulator
novi gumi
kamera prepoznavanje znaci i dr.
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА❗️
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ❗️
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU
Престани да бараш, Почни да возиш!
RABOTIME SO PRETHODNA NAJAVA ! TEL. 072666000

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od direktno od vodeckite svetski firmi od Francija .Avtomobilite se so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti site poseduvat servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM !!! info. tel. 072666000 https://nextcar.mk/ RABOTIME SO PRETHODNA NAJAVA OD 9 DO 17 CASOT ❗️ - TEL. 072 666 000

Може да ве интересира

CITROEN C3 16 HDI SHINE BLUE HDI 100 KS

Citroen - C3 | Вчера во 14:32

2018 / Дизел / 94000 км.
C3 16. BlueHDi Shine Business edition ✅Euro 6.2? ABS AirBag Multimedia System✅ Припрема за Телефон Централна Брава Електрични Прозори Електрични Ретровизори Затемнети Стакла Борд Компјутер Команди на Волан CRUISE Control KeyLess Entry Навигационен Систем Климатроник✅ Паркинг Сензори Park ASSIST LED Пакет START-STOP Систем HILL-HOLD Assist Мерач на Притисок во Гуми✅ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА✅ ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU✅ Платени се сите давачки до регистрација Оригинална сервисна книшка ✅? 100% Гаранција на километри?❗️ Престани да бараш, Почни да возиш! RABOTIME SO PRETHODNA NAJAVA!!!!! ?072666000
Детали

CITROEN C3 16 HDI SHINE BLUE HDI

Citroen - C3 | Вчера во 14:32

2018 / Дизел / 80000 км.
CITROEN C3 1.5 BLUEHDI SHINE 100КС Euro 6 Vo besprekorna sostojba se plateno ! od prv sopsvenik 100% realni km !servisna kniska mozete da gi proverite km vo ovlasten servis !!!!!! !!! klimatronic bord kompjuter tempomat aer bamp na vratite elektrika prozori elektrika retrovizori pekloplivi retrevizori led aktiv servo fabricka navigacija cd - mp3 usb + telefon centralno abs esp-asr 10 airbega krus kon. parking senzori nov akomulator novi gumi kamera prepoznavanje znaci i dr. ● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА❗️ ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ❗️ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU Престани да бараш, Почни да возиш! RABOTIME SO PRETHODNA NAJAVA!!! tel/ 072666000 OPENING TIMES Viewings by Appointment only. Monday 09:30 - 19:00 Tuesday 09:30 - 19:00 Wednesday 09:30 - 19:00 Thursday 09:30 - 19:00 Friday 09:30 - 19:00 Saturday 09:30 - 15:00
Детали

Citroen C3 2018 - 38000KM

Citroen - C3 | пред 3 дена

2018 / Бензин / 38000 км.
Се продава Цитроен Ц3 бензинец, 2018 година, купен во Автонова. Возилото има поминато само 38000 км. и е во беспрекорна состојба. Внимателно чувано и редовно сервисирано во Автонова. Автомобилот не е удиран или оштетен и има целосна сервис историја. Доаѓа со 4 летни Мишелин гуми и 4 зимски Нокиан и двата сета во одлична состојба. Се продава заради купување на поголемо семејно возило.
Детали

Citroen C3 1.2 PureTech 82КС 2018

Citroen - C3 | стар оглас

2018 / Бензин / 26000 км.
Се продава Citroen C3 1.2 82КС 2018 - Плус модел (Средно ниво на опрема) Купена во Македонија Регистрирана до Декември 2024 со зелен картон 4 летни Michelin Primacy со алуминиумски бандаши + 4 зимски Sava.
Детали