Мапи и софтвер за сите видови GPS навигации !!!

2017/06/54.jpg

Детали

Останати-Останато

ново! Дознајте се за Останати-Останато (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: По договор
Година: 2015
Километри: Околу 100 км.
Гориво: Бензин
Моќност: 100 КС
Зафатнина: 1900 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: Вчера во 19:15
Посетен: 3291 пат

Контакт

Име: mapizagps
Град: Скопје
Телефон: 075311828
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

mapizagps со своето огромно искуство Ви нуди брза, квалитетна и професионална услуга. r
mapizagps врши инсталација на најнови и оригинални мапи и софтвер за: r
r
GPS навигации од брендовите на GARMIN, Navigon, Becker, North Cross, Pioneer, Prestigio, Arival, Crypton, Privileg, BlueMedia, LG, Waytek, ASUS, како и сите кинески навигации. За сите навигации со WinCE оперативен систем и камионски навигации, нудиме инсталација на специјализиран камионски софтвер со подесување на висина, должина, ширина, тежина, број на оски на камионот. r
r
- Сите видови на мобилни телефони со андроид оперативен систем. Најновиот софтвер за мобилни телефони има опција за автомобили, пешаци и камиони. Подесувањето за камиони е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски на камионот. Користењето на софтверот е лесно и што е најбитно не троши никакви дополнителни средства за интернет. r
r
- Мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендивите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и многу други видови на возила. r
r
Повеќе информации на веб страната www.facebook.com/mapizagps или gps.makedonija@gmail.com r
Контакт: 078/475-662 и 075/311-828 r
Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. r
Работиме секој ден од 10:30 до 20:00.

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

mapizagps

mapizagps

Најнови мапи, апликации и гласовни наведувања за GPS навигации, мобилни телефони и автомобилска вградени навигации
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Останати - Останато
2016 год. | пред >1 час По договор
Останати - Останато
2016 год. | пред >1 час По договор