GPS НАВИГАЦИЈА за мобилен телефон и таблет

2017/06/206.jpg

Детали

Останати-Останато

ново! Дознајте се за Останати-Останато (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: По договор
Година: 2016
Километри: Околу 10000 км.
Гориво: Хибрид
Моќност: 100 КС
Зафатнина: 1500 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: Вчера во 19:15
Посетен: 1660 пати

Контакт

Име: mapizagps
Град: Скопје
Телефон: 075311828
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Доколку сакате да стигнете безбедно и сигурно на Вашата посакувана дестинација тогаш сте на вистинското место. mapizagps ќе го претвори вашиот мобилен телефон во моќна навигација ! Веќе не Ви е потребно интернет конекција за да ја користите навигацијата на вашиот уред. Не е потребно да трошите додатни средства за интернет конекција. Мапите заедно со софтверот се инсталираат на мобилниот телефон и комуницира директно со сателитите на глобалниот систем за позиционирање. Најновиот софтвер освен опцијата за автомобили и пешаци, има опција и за камиони и автобуси. Во него се внесуваат сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски. Имаме детални мапи за Европа и целиот свет. Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps или gps.makedonija@gmail.com Контакт: 078/475662 и 075/311828 Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. Работиме секој ден од 10:30 до 20:00.

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

mapizagps

mapizagps

Најнови мапи, апликации и гласовни наведувања за GPS навигации, мобилни телефони и автомобилска вградени навигации
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Останати - Останато
2016 год. | пред >1 час По договор