Најнови мапи за сите GARMIN навигации

2017/06/11.jpg

Детали

Останати-Останато

ново! Дознајте се за Останати-Останато (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: По договор
Година: 2016
Километри: Околу 1 км.
Гориво: Бензин
Моќност: 220 КС
Зафатнина: 1900 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: Вчера во 19:15
Посетен: 1573 пати

Контакт

Име: mapizagps
Град: Скопје
Телефон: 075311828
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Доколку сакате Вашиот GARMIN да ве однесе безбедно и сигурно до Вашата посакакува дестинација, тогаш сте на вистинското место. mapizagps ви нуди најнови најнови мапи за вашата GARMIN навигација. r
r
Имаме мапи и за автомобилска и за камионска GARMIN навигација. r
r
Со инсталација на најновите мапи на вишиот Garmin уред добивате бесплатно ажурирање (update) на вашиот навигациски софтвер и инсталација на аларми за безбедносни камери за цела Европа. r
r
ЦЕНИ ОД 300 ДЕНАРИ ПА НАГОРЕ ВО ЗАВИСНОСТ ОД РАБОТАТА НА КОЈА СЕ РАБОТИ !!! r
r
Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps или gps.makedonija@gmail.com r
Контакт: 078/475662 и 075/311828 r
Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром позади Т.Ц. Капитол. Бисер. r
Работиме секој ден од 10:30 до 20:00.

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

mapizagps

mapizagps

Најнови мапи, апликации и гласовни наведувања за GPS навигации, мобилни телефони и автомобилска вградени навигации
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Останати - Останато
2016 год. | пред >1 час По договор