Безбедносна опрема

Друга опрема

Приказ на 608 возила

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта. Види како

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта.

Ако се согласувате да ви испратиме известувања за нови огласи на вашата е-пошта кликнете на копчето "Потврди"


CITROEN C4 16 HDI NAVI EDITION

Citroen - C4 | Вчера во 19:40

2014 / Дизел / 70000 км.
Firmata NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni direktno od Francija, Avtomobilite se od prvi gazdi so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM
Детали

Nissan Qashgai 15 dci navi 360

Nissan - Qashqai | Вчера во 19:40

2016 / Дизел / 70000 км.
NOV
Детали

CITROEN C3 14 HDI Navi edition 2017GOD.

Citroen - C4 | Вчера во 19:39

2017 / Дизел / 87000 км.
C4 Business 16. e-HDi Airdream SO POMINATI 87.000KM .OD PRV SOPSVENIK KUPEN DIREKTNO OD FRANCIJA ! SERVISNA KNISKA !!!KILOMETRITE MOZE DA GI PROVERITE VO SEKOJ OVLASTEN SERVIS NA CITROEN ! --- KLIMATRONIC --- 3D FABRICKA NAVIGACIJA --- SERVO --- MET. ---ABS ---ESP ---CD MP3 --- 8 X ARBG --- KOZEN VOLAN (podesuvanje vo visina) -- BORD KOMPJUTER --- PARKING SEN. ELEKTRIKA NA STAKLA ELEKTRIKA NA RETROVIZORI I DR. NOVI GUMI BEZ ZAMENI !
Детали

Mercedes c220 може и замена

Mercedes-Benz - C-class | Вчера во 13:51

2006 / Дизел / 220000 км.
Се продава Мерцедес C220 cdi редовно сервисиран, регистрација до 2-21 фул опрема нема кожа, четири нови гуми Матадор, два клуча, направен целосен сервис, фактура за сите сменети делови.
Детали

Rezerven bandaz

Audi - A4 | Вчера во 13:51

2006 / Бензин / 255 км.
Нов од резерва гума бандаж 5*98/16
Детали

AUDI A4 2.0 TDI S-LINE NEUVEZENO AVTO MIRO

Audi - A4 | Вчера во 12:45

2007 / Дизел / 200000 км.
AUDI A 4 2.0 TDI S-LINE NEUVEZEN FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO AVTOMATSKA DVOZONSKA KLIMA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN REGISTRIRAN DO MAJ 2021G.
Детали

AUDI A 3 1.6 TDI ULTRA SPORT AVTO MIRO

Audi - A3 | Вчера во 12:45

2016 / Дизел / 150000 км.
AUDI A 3 1.6 TDI ULTRA SPORT FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO GPS NAVIGACIJA TEMPOMAT KOZEN MULTIFUNKCIONALEN VOLAN 6 BRZINI USB KOZEN SALON VO KOMBINACIJA SO TEKSTIL METALIK BOJA ALUMINSKI FELNI I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBIL UVEZEN OD GERMANIJA OD PRV SOPSTVENIK REDOVNO SERVISIRAN VO OVLASTEN SALON SO ORIGINALNA SERVISNA ISTORIJA AVTO SALON AVTO MIRO VRSI UVOZ PRODAZBA I RAZMENA NA AVTOMOBILI OD GERMANIJA PRIORITETI NA NASATA KOMPANIJA SE KVALITETNI AVTOMOBILI REALNI I NAJNISKI CENI ZADOVOLNI KUPUVACI RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA AUDI A4 VOLKSVAGEN GOLF OPEL ASTRA RENAULT MEGANE PEUGEOT 308 MERCEDES B 200 CDI MERCEDES B 180 CDI OPEL MOKKA NISAN QQSHQAI FORD KUGA FORD FOCUS I DR. RABOTIME SO PRETHODNA NAJAVA TEL.ZA KONTAKT 078 546 171 MIRO 078805892 POVELETE POSETETE NE PRODAVAME VOZILA NA RATI PREKU LIZING KOMPNIJA SO 20% UCESTVO
Детали

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI AVTO MIRO

Nissan - Qashqai | Вчера во 12:45

2015 / Дизел / 140000 км.
NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO GARANCIJA ZA KILOMETRI UVEZEN OD GERMANIJA AVTO SALON AVTO MIRO 1908 DOOEL VRSI UVOZ NA AVTOMOBILI OD GERMANIJA PRIORITET NA NASATA KOMPANIJA SE : KVALITETNI AVTOMOBILI NAJNISKI CENI ORIGINALNA KILOMETRAZA I ZADOVOLNI KUPUVACI RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA BMW 320 BMW X 3 KIA SPORTAGE HYUNDAI TUCSON VOLKSWAGEN TIGUAN RENAULT CITROEN FORD KUGA AUDI A4 MERCEDES E 220 MERCEDES C 220 CDI VOLKSWAGEN GOLF LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA METODIJA ANDONOV CENTO RABOTIME SO PRETHODNA NAJAVA ZA PODETALNI INFORMACII KONTAKTIRAJTE NE NA TEL. 078805892 078546171 MIRO POVELETE POSETETE NE PRODAVAME VOZILA NA RATI SO 20% UCESTVO
Детали

Мапи и софтвер за сите видови GPS навигации !!!

Останати - Останато | Вчера во 09:49

2015 / Бензин / 100 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: - Инсталација на најновите мапи и софтвер за GPS навигации од брендовите на GARMIN, Pioneer, Terrabyte, Navigon, Becker, North Cross, Prestigio, GoClever, Manta, BlueBerry, Blaupunkt и сите други кинески навигации. За сите видови навигации нудиме инсталација на специјализиран автомобилски, камионски и автобуски софтвер со подесување на висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. - Инсталација на професионална навигација за сите мобилни телефони и таблети со андроид, без користење на интернет. Навигацискиот софтвер има опција за автомобили, пешаци, автобуси и камиони. Подесувањето за автобус и камион е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. НАПОМЕНА: Софтверот работи целосно без користење на интернет !!! - Мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендивите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и.т.н. Работиме и со карго !!! Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475-662 и 075/311-828 Работиме секој ден од ⌚️ 10:00 до 19:00 ⌚️.
Детали

GPS НАВИГАЦИЈА за мобилен телефон и таблет

Останати - Останато | Вчера во 09:49

2016 / Електрична / 10000 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: Инсталација на професионална навигација за сите мобилни телефони и таблети со андроид, без користење на интернет. Навигацискиот софтвер има опција за автомобили, пешаци, автобуси и камиони. Подесувањето за автобус и камион е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Јазикот може да биде на македонски, албански, српски, англиски и.т.н. НАПОМЕНА: Софтверот работи целосно без користење на интернет !!! Работиме и со карго !!! Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475-662 и 075/311-828 Работиме секој ден од 10:00 до 19:00.
Детали

Најнови мапи за сите GARMIN навигации

Останати - Останато | Вчера во 09:49

2016 / Бензин / 1 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: Инсталација на најнови мапи за сите видови на автомобилски и камионски GARMIN навигации. Инсталација на најнов софтвер за сите видови на автомобилски и камионски GARMIN навигации. Навигацијата за камиони е со внесување на параметри како што е висина, ширина, тежина, број на оски и АДР. Со инсталација на најновите мапи на вишиот Garmin уред добивате бесплатно ажурирање (update) на брзински камери (радари). Најновите мапи ги имаат точките од интерес POI, со кој може, во секој момент да дојдете до информации за: бензински пумпи, аеродроми, железнички станици, пристаништа, болници, маркети и многу други категории. Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475662 и 075/311828 Работиме секој ден од ⌚️ 10:00 до 19:00 ⌚️.
Детали

МАПИ за вградени навигации во автомобили !!!

Audi - A6 | Вчера во 09:49

2015 / Бензин / 2000 км.
mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: Инсталација на мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендовите на AUDI, BMW, Mercedes, Volkswagen и многу други видови на возила. Ве молиме пред да не контактирате: 1. Запишете точен модел на Вашето возило 2. Запишете точен датум на производство на возилото 3. Фотографирајте го Вашето радио со навигација 4. Запишете број на шасија на Вашето возило или VIN Number (vehicle identification number) Исто така имаме мапи и софтвер и за сите останати видови навигации, како и за на мобилен или таблет што работи без интернет. Повеќе информации на www.facebook.com/mapizagps Контакт: 078/475662 и 075/311828 Работиме секој ден од 10:00 до 19:00.
Детали

RENAULT MEGANE NAVI 15 DCI

Renault - Megane | пред 2 дена

2015 / Дизел / 80000 км.
NOV
Детали

RENAULT CAPTUR NAVI 15 DCI

Renault - Captur | пред 2 дена

2015 / Дизел / 89000 км.
Прв сопственик Оригинална сервисна книшка 100% Гаранција на километри 2 оригинални клучеви Перфектна состојба
Детали

Mercedes C 200

Mercedes-Benz - C-class | пред 3 дена

2005 / Дизел / 200 км.
Registriran do dekemvri 2020 godina Cena po dogovor
Детали

RENAULT MEGANE 15 DCI

Renault - Megane | пред 4 дена

2015 / Дизел / 99000 км.
Firmata NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni direktno od Francija, Avtomobilite se od prvi gazdi so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM
Детали

PRODAVAM BMW Z3 CABRIO

BMW - Z3 | пред 4 дена

2001 / Бензин / 270000 км.
PRODAVAM BMW Z3 KABRIOLET, 2.2i BENZIN, 170 KS, 2001 GOD. SO POMINATI 270.000 KM, SO SERVISNA KNISKA, UVEZENO OD SVAJCARIJA OD PRV GAZDA. KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA, BEZ NIKAKVI ZABELESKI. IMA M - PAKET NA OPREMA ( EDINSTVENA VO MAKEDONIJA ). NOVI GUMI, SERVIS NAPRAVEN PRED EDEN MESEC, REGISTRIRANA DO 2020 GOD. SAMO SERIOZNI PONUDI. CENA 8500 EVRA. TEL.077964015 ALEKSANDAR TEL.070392039 DARKO
Детали

PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD

Mercedes-Benz - E-class | пред 4 дена

2002 / Дизел / 266000 км.
MERCEDES E320 DIZEL 205KS AVANGARD. AVTOMATSKI MENUVAC. KUPEN OD PRV GAZDA OD GERMANIJA PRED 5 GODINI. REALNA KILOMETRAZA 266.000 KM. 4 ZONSKA KLIMA, FABRICKI KSENON, ELEKTRONSKI SEDISTA, GREENJE I LADENJE NA SEDISTA, KOZEN ENTERIER, BEZ NIKAKVI VLOZUVANJA, REGISTRIRANA, NEMA NIKAKVI OSTETUVANJA NITU FARBANJE. SE FUNKCIONIRA BEZPREKORNO. PROVERKA KADE SAKATE PO VAS IZBOR. BEZ ZAMENI. CENA 5500 EVRA. TEL. 077964015 ALEKSANDAR
Детали

PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO

Ford - Mustang | пред 4 дена

2004 / Бензин / 100000 км.
FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO, EDINSTVEN VO MAKEDONIJA. SE NA NEGO E FABRICKI, NOVI GUMI, NAPRAVEN SERVIS, CUSTOM IZDUVI, GT BANDAZI, NOVI AMORTIZERI, CRUISE CONTROL, AVTOMATSKI MENUVAC, MACH OZVUCUVANJE, POMINATI 100.000 MILJI. CENA 9300 EVRA. TEL.077964015 ALEKSANDAR 070392039 DARKO
Детали

Nissan Qashgai 4x4 16 dci tekna navi 360 cameri

Nissan - Qashqai | пред 5 дена

2013 / Дизел / 90000 км.
NISSAN 4X4 NAJ VISOKO NIVO NA OPREMA TEKNA PANORMSKI KROV NAJ DOBRIOT MOTOR NA LANCE 1.6 130 KS REGISTIRAN CELA GODINA SO NAPRAVEN KOMPLET SERVIS ! KILOMETRI MOZETE DA GI PROVERITE VO OVLASTEN SERVIS NA NISSAN VO MK ! 100 % OGINAL KM SERVISNA KNISKA OD OVLASTEN DILER NA NISSAN !!! BEZ ZAMENI !!!
Детали

TOYOTA AURIS 1.4 - D4D -2009 PERFEKTNA

Toyota - Auris | пред 5 дена

2009 / Дизел / 179000 км.
PERFEKTEN AVTOMOBIL * 66 KW - 90 KS - 179.420 REALNI KILOMETRI - OD OPREMA POSEDUVA : * KOMANDI NA VOLAN * ELEKTRONIKA NA PROZORI : X4 * FABRICKO CD RADIO * KLIMATRONIK * ABS * SISTEM ZA PROLIZGUVANJE * CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO 2 KLUCHA * ZADNI PARKING SENZORI * ISOFIX NA SEDISHTA * CHILD SAFTY NA ZADNI VRATI * PODESUVANJE NA VOLAN * PODESUVANJE NA SEDISTA * ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI - 4 MICHELIN NOVI LETNI GUMI - SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA - Vozila po naračka od naši slovenski firmi www.avtoalex.si - www.avtokompas.si 0038641774435 ALEX https://www.facebook.com/avto.alex.39 www.avtoalex.mk info: Tose 070/354/113 078/550 / 642
Детали

CITROEN C3 1.6 HDI -2010 PANORAMA PERFEKTEN

Citroen - C3 | пред 5 дена

2010 / Дизел / 156000 км.
PERFEKTEN AVTOMOBIL * 68 KW - 156.560 REALNI KILOMETRI - OD OPREMA POSEDUVA : * PANORAMA * ELEKTRONSKO OTVARANJE I ZATVORANJE NA RETROVIZORI * TEMPOMAT * KOMANDI NA VOLAN * ELEKTRONIKA NA PROZORI : X4 * FABRICKO CD RADIO * KLIMA * ABS * POVRZUVANJE NA TELEFON * SISTEM ZA PROLIZGUVANJE * CENTRALNO ZAKLUCUVANJE * ISOFIX NA SEDISHTA * CHILD SAFTY NA ZADNI VRATI * PODESUVANJE NA VOLAN * PODESUVANJE NA SEDISTA * PARKING SENZORI * ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI - ALUMINIUMSKI FELNI SO NOVI GUMI - SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA - Vozila po naračka od naši slovenski firmi www.avtoalex.si - www.avtokompas.si 0038641774435 ALEX https://www.facebook.com/avto.alex.39 www.avtoalex.mk info: Tose 070/354/113 078/550 / 642
Детали

C4 Business e-HDi 110 BMP6 Airdream

Citroen - C4 | пред 6 дена

2014 / Дизел / 99000 км.
Firmata NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni direktno od Francija, Avtomobilite se od prvi gazdi so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM
Детали

RENAULT MEGANE 15 DCI face lift

Renault - Megane | пред 6 дена

2015 / Дизел / 130000 км.
Прв сопственик Оригинална сервисна книшка 100% Гаранција на километри 2 оригинални клучеви Перфектна состојба
Детали