Ford Focus

Ford Focus 2008 Trend 1.4 Sedan LPG

5000 евра

Опис

Се продава од прв сопственик. Купено од МиДа Скопје. Супер одржувано. Има плински уред. Регистрирано до април 2020.

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Ford Focus

Инфо

Година 2008
Гориво Бензин
Километри 150000
Тип на возило Седан
Коњски сили 80
Зафатнина на моторот 1388
Менувач Мануелен
Еко стандард /

Контакт

Продавач Privat
Телефон
070315133
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас

Може да ве интересира