Renault Scenic

Renault scenic

По договор

Опис

Колата е во одлична состојба вреди да се види

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Renault Scenic

Инфо

Година 2004
Гориво Дизел
Километри 129000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 88
Зафатнина на моторот 1900
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Mihail
Телефон
078285016
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Битола
Поставен стар оглас

Може да ве интересира