Renault Scenic

Renault scenic

По договор

Опис

Колата е во одлична состојба вреди да се види

Renault Scenic

Година 2004
Гориво Дизел
Километри 129000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 88
Зафатнина на моторот 1900
Менувач /
Еко стандард /
Продавач Mihail
Локација Битола
Поставен пред 2 месеци

Безбедносна опрема

ABS Да
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Да
Airbag(Совозач) Да
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

Може да ве интересира