Renault Scenic

renault scenic 130 ks euro 4 top sostojba

По договор
Продавач blagoja
Телефон
070312704
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Битола
Поставен стар оглас
Страна на продавачот

Инфо

Година 2006
Гориво Дизел
Километри 170000
Тип на возило MPV
Коњски сили 130 кс
Зафатнина на моторот 1900 цм3
Менувач /
Еко стандард /

Опис

prodaden

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

avto avto

Може да ве интересира

Renault scenic

Renault - Scenic | стар оглас

2004 / Дизел / 129000 км.
Колата е во одлична состојба вреди да се види
Детали