Renault Kangoo

prodadeno

По договор

Опис

Perfektna sostojba full oprema Plateno se do registracija Proba I proverka kade sakate POZZ Poveke info na tel.....

Renault Kangoo

Година 2006
Гориво Дизел
Километри 150000
Тип на возило MPV
Коњски сили 80
Зафатнина на моторот 1500
Менувач /
Еко стандард /
Продавач blagoja
Локација Битола
Поставен пред 2 месеци

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

avto avto

Може да ве интересира

Kangoo 1.5 DCI uvozz

Renault - Kangoo | пред 12 дена

2006 / Дизел / 160000 км.
Reg cela godina so klima proverka i Proba kade sakate POZZ \....
Детали