Renault Kangoo

Kangoo 1.5 DCI uvozz

По договор

Опис

Reg cela godina so klima proverka i Proba kade sakate POZZ
\....

Renault Kangoo

Година 2006
Гориво Дизел
Километри 160000
Тип на возило MPV
Коњски сили 80
Зафатнина на моторот 1500
Менувач /
Еко стандард /
Продавач blagoja
Локација Битола
Поставен пред 12 дена

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

avto avto

Може да ве интересира

prodadeno

Renault - Kangoo | пред 2 месеци

2006 / Дизел / 150000 км.
Perfektna sostojba full oprema Plateno se do registracija Proba I proverka kade sakate POZZ Poveke info na tel.....
Детали