Prodavam opel corsa

2017/35/20170902_121412.jpg

Детали

Opel-Corsa

ново! Дознајте се за Opel-Corsa (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1950 €
Година: 2005
Километри: Околу 135000 км.
Гориво: Бензин/Плин
Моќност: 50 КС
Зафатнина: 1000 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: застарен оглас
Посетен: 424 пати

Контакт

Име: Dejan
Град: Скопје
Телефон: 078272399
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Непотврдена е-пошта

Опис

Prodavam opel corsa 1.0 osnoven model 2005g so atestiran plinski ured registrirana pred eden mesec so pominati 135000km

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според модел и година

Opel - Corsa
2005 год. | пред >1 час 1 €
Opel - Corsa
2005 год. | пред >1 час По договор

Слични според цена

Volkswagen - Vento
1997 год. | пред >1 час 2000 €
Volkswagen - Vento
1994 год. | пред >1 час 1900 €
Volkswagen - Polo
1997 год. | пред >1 час 1900 €
Citroen - C5
2003 год. | пред >1 час 1850 €
Chevrolet - Spark
2008 год. | пред >1 час 2000 €
Opel - Vectra
2000 год. | пред >1 час 2000 €