Renault 130 ks noviot motor toppppp

2017/28/20170712_201140.jpg

Детали

Renault-Megane

ново! Дознајте се за Renault-Megane (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 3045 €
Година: 2006
Километри: Околу 140000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 130 КС
Зафатнина: 1900 Цм³
Тип на возило: Караван
Обновен: застарен оглас
Посетен: 395 пати

Контакт

Име: blagoja
Град: Битола
Телефон: 070312704
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Bez ni edna mana r
Ko nova r
cenata e namalena od 3500 na 3200 prodadeno

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

blagoja

blagoja

avto avto
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Renault - Megane
2006 год. | пред >1 час 3999 €
Renault - Megane
2006 год. | пред >1 час 4900 €
Renault - Megane
2006 год. | пред >1 час 5000 €

Слични според цена

Volkswagen - Golf
2000 год. | пред >1 час 2980 €
Fiat - Grande Punto
2006 год. | пред >1 час 3190 €
Citroen - C2
2008 год. | пред >1 час 2850 €
Citroen - C3
2009 год. | пред >1 час 3199 €
Peugeot - 206
2010 год. | пред >1 час 2999 €
Alfa Romeo - 147
2006 год. | пред >1 час 2899 €