altot

next car next auto

NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od direktno od vodeckite svetski firmi od Germanija,Francija .Avtomobilite se so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti site poseduvat servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM !!! info. tel. 072666000 https://nextcar.mk/


Контакт

Телефон: 072666000
Прати порака до продавачот

АдресаСкопје
Прикажи на мапа

Огласи од продавачот

RENAULT CAPTUR INTENS 15. DCI

Renault - Captur | Вчера во 18:38

2018 / Дизел / 99000 км.
NOVA S
Детали

PEUGEOT 308 16 BLUEHDI

Peugeot - 308 | Вчера во 18:38

2019 / Дизел / 90000 км.
SE PLATENO DO REGISTRACIJA SERVISNA KNISKA !!! https://nextcar.mk/
Детали

PEUGEOT 208 CLIM CONFORT 1.6 HDI CV BVM5 E5 / GPS

Peugeot - 208 | Вчера во 18:38

2016 / Дизел / 87000 км.
NOV SE PLATENO DO REGISTRACUJA SERVISNA KNISKA
Детали

CITROEN C3 16 blue hdi Navi edition 2018GOD.

Citroen - C3 | Вчера во 18:38

2018 / Дизел / 90000 км.
Ја содржи опремата: ABS + REF (систем против блокирање на тркалата и електронска дистрибуција на силата на кочењето) AFU (систем за помош при нагло кочење) + светла за предупредување при нагло силно кочење Електронска контрола на стабилност (ESP) + систем против пролизгување (ASR) Помош при тргнување на нагорнина (Hill Assist) Регулатор – лимитатор на брзина Детекција на недоволен притисок во гумите Воздушни перничиња за возач, совозач, странични Воздушни завеси, напред и назад Затегнувачи на сигурносни ремени на предните седишта Предупредување за откопчан појас ISOFIX систем на задните седишта Далечинско централно заклучување Автоматско заклучување на вратите и багажниот простор при стартување (автоматска деактивација во случај на незгода) Предупредупредување за возачко невнимание Препознавање знаци за ограничување на брзина Предупредување за несакано преминуванње линија Coffee Break Alert (индикатор за пауза од долго возење) LED дневни светла Предни LED светла Задни LED светла со 3D ефект Челични тркала со 15″ со украсни раткапни Резервно тркало Рачки на вратите во боја на каросеријата Капаци на надворешните ретровизори во сјајна црна боја Патен компјутер Индикатор за промените на степенот на пренос Капак на багажниот простор Затворен простор за одлагање кај совозач Простор за одлагање во предни и задни врати Отворен простор за одлагање напред Држачи за 2 чаши Електричен серво управувач со регулирање по висина и длабочина Електрични подигнувачи на предни стакла Електрично нагодливи и греени надворешни ретровизори Предни сонцебрани со огледало кај возачот Осветлување на внатрешниот простор напред и позади Клима уред 12V приклучок во патнички простор Возачко седиште нагодливо по висина Заден наслон делив во однос 2/3-1/3 Дигитален аудио систем со 5″ екран на допир, команди на управувач, Bluetooth®, 4 звучници Кров во боја на каросеријата
Детали

KADJAR PARIS INTENS 1.6 DCI 130

Renault - Kadjar | Вчера во 18:37

2017 / Дизел / 100000 км.
SERVISNA KNISKA SE PLATENO DO REGISTRACIJA Renault Kadjar intes limited edition od ,prv sopstvenik. 1.6dci 130ks (motor na lance) potrosuvacka vo grad 4l eco rezim 5l bez eko /parking sezori so kameri 360 okolu celo vozilo Del od opremata koja ja poseduva: (detalno na edna od slikite e prikazana cela oprema) / Digitalna instrumentalna tabla so prepoznavanje na znaci , asistencija za vozenje vo lenta ... /10' digitalen centralen ekran so internet navigacija (dozivotno besplatna za obnovuvanje) so mapi na cela evropa /Povrzuvanje so telefon , lap top , tablet preku aux , usb , bluetooth , DAB , android auto and apple car play /17'aluminiumski Evado bandasi /Extended grip mode (opcija za izbiranje na nacin na vozenje sneg ili neramem pat) /Zatemneti staklata na zadniot del od voziloto so Lumar folija so A-test Метална боја Метална боја Автоматско климатизирање 2-зонска автоматска климатизација со авто. циркулација на воздухот Асистент за активна лента Систем за помош при возење: предупредување за поаѓање од лента Асистент на мртов агол Систем за помош при возење: детектор за слепи места Предводена фарна Проектор со целосен предводник Асистент за парк Лесен асистент за парк Алуминиумски тркала Бандажи од лесна легура 17 " Изберете режим на погон Ион Еко режим (прекинувач за режим на возење)
Детали

Peugeot 2008 CROSSOVER 1.6 BlueHDI 100HP

Peugeot - 2008 | Вчера во 18:37

2018 / Дизел / 90000 км.
nov
Детали

C4 CACTUS 5P BLUEHDI 100 FEEL BUSINESS

Citroen - C4 | пред 3 дена

2019 / Дизел / 90000 км.
nov servisna kniska
Детали