altot

next car next auto

NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od direktno od vodeckite svetski firmi od Germanija,Francija .Avtomobilite se so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti site poseduvat servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM !!! info. tel. 072666000 https://nextcar.mk/


Контакт

Телефон: 072666000
Прати порака до продавачот

АдресаСкопје
Прикажи на мапа

Огласи од продавачот

CITROEN C3 16 BLUEHDI 75CH SHINE 2018g.

Citroen - C3 | Вчера во 21:22

2018 / Дизел / 140000 км.
servisna kniska
Детали

Peugeot 2008 CROSSOVER 1.6 BlueHDI 100HP

Peugeot - 2008 | Вчера во 21:22

2018 / Дизел / 90000 км.
SE PLATENO DO REGISTRACUJA SERVISNA KNISKA
Детали

CITROEN C3 14 HDI SHINE BLUE HDI

Citroen - C3 | Вчера во 21:22

2014 / Дизел / 120000 км.
KAKO NOV SERVISNA KNISKA REGISTIRANA CELA GODINA I NAPRAVEN GOLEM SERVIS NOV AKUULATOR
Детали

Peugeot 308 1.6 BlueHDI 100HP 2018god

Peugeot - 308 | Вчера во 21:22

2018 / Дизел / 90000 км.
servisna kniska
Детали

PEUGEOT 308 16 BLUEHDI EUR0 6

Peugeot - 308 | Вчера во 21:22

2017 / Дизел / 98000 км.
SERVISNA KNISKA
Детали

Peugeot 2008 CROSSOVER 1.6 BlueHDI 100HP 2018god

Peugeot - 2008 | Вчера во 21:22

2018 / Дизел / 99000 км.
servisna kniska
Детали

PEUGEOT 208 R BLUEHDI LED ACTIVE

Peugeot - 208 | Вчера во 21:22

2019 / Дизел / 100000 км.
SERVISNA KNISKA !!!!!!!!!!!!!!!
Детали

CITROEN C3 16 blue hdi Navi edition 2018GOD.

Citroen - C3 | Вчера во 21:22

2018 / Дизел / 90000 км.
Ја содржи опремата: ABS + REF (систем против блокирање на тркалата и електронска дистрибуција на силата на кочењето) AFU (систем за помош при нагло кочење) + светла за предупредување при нагло силно кочење Електронска контрола на стабилност (ESP) + систем против пролизгување (ASR) Помош при тргнување на нагорнина (Hill Assist) Регулатор – лимитатор на брзина Детекција на недоволен притисок во гумите Воздушни перничиња за возач, совозач, странични Воздушни завеси, напред и назад Затегнувачи на сигурносни ремени на предните седишта Предупредување за откопчан појас ISOFIX систем на задните седишта Далечинско централно заклучување Автоматско заклучување на вратите и багажниот простор при стартување (автоматска деактивација во случај на незгода) Предупредупредување за возачко невнимание Препознавање знаци за ограничување на брзина Предупредување за несакано преминуванње линија Coffee Break Alert (индикатор за пауза од долго возење) LED дневни светла Предни LED светла Задни LED светла со 3D ефект Челични тркала со 15″ со украсни раткапни Резервно тркало Рачки на вратите во боја на каросеријата Капаци на надворешните ретровизори во сјајна црна боја Патен компјутер Индикатор за промените на степенот на пренос Капак на багажниот простор Затворен простор за одлагање кај совозач Простор за одлагање во предни и задни врати Отворен простор за одлагање напред Држачи за 2 чаши Електричен серво управувач со регулирање по висина и длабочина Електрични подигнувачи на предни стакла Електрично нагодливи и греени надворешни ретровизори Предни сонцебрани со огледало кај возачот Осветлување на внатрешниот простор напред и позади Клима уред 12V приклучок во патнички простор Возачко седиште нагодливо по висина Заден наслон делив во однос 2/3-1/3 Дигитален аудио систем со 5″ екран на допир, команди на управувач, Bluetooth®, 4 звучници Кров во боја на каросеријата
Детали

RENAULT megane PARIS INTENS 1.5 DCI euro6

Renault - Megane | пред 8 дена

2019 / Дизел / 79000 км.
SERVISNA KNISKA
Детали