Безбедносна опрема

Друга опрема

Приказ на 4 возила

Марка - Honda Модел - Civic
Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта. Види како

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта.

Ако се согласувате да ви испратиме известувања за нови огласи на вашата е-пошта кликнете на копчето "Потврди"


Honda Civic

Honda - Civic | стар оглас

2006 / Дизел / 3000000 км.
Honda Civic 2.2 cdti 2006g kompet servis registrirana hemisko napraveno zimski gumi top sostojba uvezena od ch moze zamena za.kesh.ekstra cena kon Tel.076 222 659 Borce
Детали

Honda Civic 2.2

Honda - Civic | стар оглас

2006 / Дизел / 300000 км.
Honda Civic 2.2 cdti 2006g kompet servis registrirana hemisko napraveno zimski gumi top sostojba uvezena od ch moze zamena za.kesh.ekstra cena kon Tel.078 309 399
Детали

Продавам Honda-Civic, 1.4l, 90KS, производство1991

Honda - Civic | стар оглас

1991 / Бензин / 67000 км.
Автомобилот е во добра состојба, возен малку само 67000км, претежно во град.
Детали

Honda socuvana hitno

Honda - Civic | стар оглас

2002 / Бензин / 212000 км.
postoi moznost za dogovor
Детали