Peugeot 308

PEUGEOT 308 15 BLUEHDI Euro 6.2 !!!

По договор
Продавач NEXT CAR
Телефон
072666000
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен пред 4 дена
Страна на продавачот

Инфо

Година 2020
Гориво Дизел
Километри 95000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 75 кс
Зафатнина на моторот 1499 цм3
Менувач Мануелен
Еко стандард Euro 6

Опис

SERVISNA KNISKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Затемнети Стакла
Борд Компјутер [КОЛОР]
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Навигационен Систем
Климатроник [ДВОЗОНСКИ]
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Спортски Седишта
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
VIRTUAL DASHBOARD
HILL-HOLD Assist
Мерач на Притисок во Гуми
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ

● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od direktno od vodeckite svetski firmi od Francija .Avtomobilite se so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti site poseduvat servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM !!! info. tel. 072666000 https://nextcar.mk/

Може да ве интересира

Peugeot 308 1.5 BlueHDI 102HP 2020god

Peugeot - 308 | Денес во 18:37

2020 / Дизел / 80000 км.
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА ● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ ● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU Платени се сите давачки до регистрација Оригинална сервисна книшка ✅ 100% Гаранција на километри❗️
Детали