Audi A4

Audi A4 1.9 131ks

4400 евра

Опис

Audi A4 1.9 131ks
smeneti site filtri i maslo pred 300km
smeneti kaisi pred 10 000 km
elektrika na retrovizori
dvozonska klima
elektrika na prozorci
ESp
radio so aux i cd
moze zamena

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Audi A4

Инфо

Година 2002
Гориво Дизел
Километри 236000
Тип на возило Купе
Коњски сили 131
Зафатнина на моторот 1
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач dejan
Телефон
078810141
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас

Може да ве интересира

Audi a4

Audi - A4 | стар оглас

2003 / Дизел / 250 км.
Odlicna 6 brzini novi gumi napraven servis registrirana
Детали