Kia Sephia

Se prodava Kia Sephia 1.6

850 евра

Опис

Cenata ne e fiksna

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Kia Sephia

Инфо

Година 1996
Гориво Бензин /LPG
Километри 220000
Тип на возило Седан
Коњски сили 94
Зафатнина на моторот 1
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Dragan
Телефон
078268991
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас

Може да ве интересира

Se prodava Kia Sephia 1.6

Kia - Sephia | стар оглас

1996 / Бензин /LPG / 200000 км.
So atestiran plinski ured
Детали