Kia Sephia

Se prodava Kia Sephia 1.6

850 евра

Опис

Cenata ne e fiksna

Kia Sephia

Година 1996
Гориво Бензин /LPG
Километри 220000
Тип на возило Седан
Коњски сили 94
Зафатнина на моторот 1
Менувач /
Еко стандард /
Продавач Dragan
Локација Скопје
Поставен пред 2 месеци

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

Може да ве интересира

Se prodava Kia Sephia 1.6

Kia - Sephia | пред 1 месец

1996 / Бензин /LPG / 200000 км.
So atestiran plinski ured
Детали