VW CADDY 1.9 TDI 105 ks UVOZZ 07 G

2018/21/IMG-8eb19ae14ec5a2f73114bdb304cd0719-V.jpg

Детали

Volkswagen-Caddy

ново! Дознајте се за Volkswagen-Caddy (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 5500 €
Година: 2007
Километри: Околу 190000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 105 КС
Зафатнина: 1900 Цм³
Тип на возило: Моноволумен
Обновен: Вчера во 17:37
Посетен: 41 пат

Контакт

Име: blagoja
Град: Битола
Телефон: 070312704
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Perfektna sostojba original km napraven servis r
Plateno se do registracija Proba I proverka kade sakate r
POZZ r
1.9 tdi 105 ks r
2 kluca centralno so dalinsko r
Promenati filtri masla r
Klima raboti ladi r
Naj naj verzija

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

blagoja

blagoja

avto avto
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Volkswagen - Caddy
2006 год. | пред >1 час 4999 €

Слични според цена

Volkswagen - Passat
2006 год. | пред >1 час 5500 €
Volkswagen - Golf
2005 год. | пред >1 час 5500 €
Volkswagen - Golf
2005 год. | пред >1 час 5500 €
Ford - Focus
2010 год. | пред >1 час 5490 €
Mercedes-Benz - C 200
2004 год. | пред >1 час 5499 €
Nissan - X-Trail
2003 год. | пред >1 час 5400 €