Kia Picanto

kia pikanto 1.1 full grande punto 1.3 m jet 07 g

По договор

Опис

top top full full

Kia Picanto

Година 2006
Гориво Бензин
Километри 100000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 75
Зафатнина на моторот 1100
Менувач /
Еко стандард /
Продавач blagoja
Локација Битола
Поставен пред 14 дена

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

avto avto