Kia Picanto

kia pikanto 1.1 full grande punto 1.3 m jet 07 g

По договор

Опис

top top full full

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Kia Picanto

Инфо

Година 2006
Гориво Бензин
Километри 100000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 75
Зафатнина на моторот 1100
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач blagoja
Телефон
070312704
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Битола
Поставен стар оглас

avto avto