Jeep Grand Cherokee

jeep uvozz CH

По договор

Опис

SO VOZENJE DONESEN pr

Jeep Grand Cherokee

Година 2006
Гориво Дизел
Километри 190000
Тип на возило SUV
Коњски сили 200
Зафатнина на моторот 3000
Менувач /
Еко стандард /
Продавач blagoja
Локација Битола
Поставен пред 2 месеци

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Не
Airbag(Совозач) Не
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

avto avto