audi A3 1.9 TDI mozna zamena

2018/13/IMG-fa4b991d97110a05eb1e7a914f91c741-V.jpg

Детали

Audi-A3

ново! Дознајте се за Audi-A3 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 6500 €
Година: 2007
Километри: Околу 170000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 105 КС
Зафатнина: 1900 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: Вчера во 18:22
Посетен: 64 пати

Контакт

Име: blagoja
Град: Битола
Телефон: 070312704
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

perfekt top servisirano bez ni edna mana r
Plateni site davacki do registracija r
Proba I proverka kade sakate r
POZZ r
golem servis rebrasti kaisi zategaci so vodna pumpa so garancija

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

blagoja

blagoja

avto avto
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Audi - A3
2007 год. | пред >1 час 7300 €

Слични според цена

Volkswagen - Polo
2010 год. | пред >1 час 6700 €
Mercedes-Benz - C 220
2006 год. | пред >1 час 6599 €
Fiat - Ducato
2004 год. | пред >1 час 6400 €
Audi - A3
2006 год. | пред >1 час 6690 €
Mercedes-Benz - 200
2005 год. | пред >1 час 6500 €
Peugeot - 207
2007 год. | пред >1 час 6490 €