Volkswagen Vento

Se prodava vw VENTO 1.9 TDI.1997.GOD.

2000 евра

Опис

KLIMA
ELEKTRIKA
CENTRALNO
4 NOVI ZIMSKI GUMI I SEDISTA
REG.14.11.2018.GOD so zelen karton
BEZ ZAMENA
CENA 2000 eu
078440432

Volkswagen Vento

Година 1997
Гориво Дизел
Километри 25000
Тип на возило Седан
Коњски сили 19
Зафатнина на моторот 19
Менувач /
Еко стандард /
Продавач vlado
Локација Скопје
Поставен стар оглас

Безбедносна опрема

ABS Не
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Да
Airbag(Совозач) Да
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Не

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

Може да ве интересира

VW Vento 1.9TDI GT vo perfektna sostojba

Volkswagen - Vento | стар оглас

1994 / Дизел / 137500 км.
Се продава vw vento 1.9TDI во перфектна состојба сменето: пк каиш серво каиш сет ребрасти сменето улје филтер за улје филтер за воздух филтер за полен нови гуми зимски +две летни нови плочки/дискови поседува: x2 airbag Централно заклучување со далечинско Аларм Серво волан ел. стакла (предни и задни) ел. ретровизори ел. сончев кров поднесување на светла поднесување на волан поднесување на седиштето длабинско/висинско ТОП озвучување (радио на цд+аух+усб) Ал. бандажи 14" регистрирана цела година (2019)
Детали