VW Vento 1.9TDI GT vo perfektna sostojba

2018/01/26513877_1966683213547796_129863150_o.jpg

Детали

Volkswagen-Vento

ново! Дознајте се за Volkswagen-Vento (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 1900 €
Година: 1994
Километри: Околу 137500 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 66 КС
Зафатнина: 1900 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: застарен оглас
Посетен: 90 пати

Контакт

Име: ВентоТДИ
Град: Кавадарци
Телефон: 076884800
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Се продава vw vento 1.9TDI во перфектна состојба сменето: пк каиш серво каиш сет ребрасти сменето улје филтер за улје филтер за воздух филтер за полен нови гуми зимски +две летни нови плочки/дискови поседува: x2 airbag Централно заклучување со далечинско Аларм Серво волан ел. стакла (предни и задни) ел. ретровизори ел. сончев кров поднесување на светла поднесување на волан поднесување на седиштето длабинско/висинско ТОП озвучување (радио на цд+аух+усб) Ал. бандажи 14" регистрирана цела година (2019)

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според модел и година

Volkswagen - Vento
1997 год. | пред >1 час 2000 €

Слични според цена

Volkswagen - Vento
1997 год. | пред >1 час 2000 €
Останати - Останато
2008 год. | пред >1 час 1700 €
Volkswagen - Polo
1997 год. | пред >1 час 1900 €
Citroen - C5
2003 год. | пред >1 час 1850 €
Opel - Corsa
2005 год. | пред >1 час 1950 €
Chevrolet - Spark
2008 год. | пред >1 час 2000 €