Volkswagen Vento

VW Vento 1.9TDI GT vo perfektna sostojba

1900 евра

Опис

Се продава vw vento 1.9TDI во перфектна состојба
сменето:
пк каиш
серво каиш
сет ребрасти
сменето улје
филтер за улје
филтер за воздух
филтер за полен
нови гуми зимски
+две летни
нови плочки/дискови
поседува:
x2 airbag
Централно заклучување со далечинско
Аларм
Серво волан
ел. стакла (предни и задни)
ел. ретровизори
ел. сончев кров
поднесување на светла
поднесување на волан
поднесување на седиштето длабинско/висинско
ТОП озвучување (радио на цд+аух+усб)
Ал. бандажи 14"
регистрирана цела година (2019)

Volkswagen Vento

Година 1994
Гориво Дизел
Километри 137500
Тип на возило Седан
Коњски сили 66
Зафатнина на моторот 1900
Менувач /
Еко стандард /
Продавач ВентоТДИ
Локација Кавадарци
Поставен стар оглас

Безбедносна опрема

ABS Да
Серво Не
Централно заклучување Не
Airbag(Возач) Да
Airbag(Совозач) Да
Airbag(Странични) Не
Ксенон светла Не
4х4 Не
ESP / ASR / BCA Не
Аларм Да

Друга опрема

Навигација Не
Борд Компјутер Не
Клима(обична) Не
Клима(автоматска) Не
Сончев кров Не
Радио Не
Радио USB Не

Дополнителни особини

Не располагаме со повеќе информаци за бараниот модел

Може да ве интересира

Se prodava vw VENTO 1.9 TDI.1997.GOD.

Volkswagen - Vento | стар оглас

1997 / Дизел / 25000 км.
KLIMA ELEKTRIKA CENTRALNO 4 NOVI ZIMSKI GUMI I SEDISTA REG.14.11.2018.GOD so zelen karton BEZ ZAMENA CENA 2000 eu 078440432
Детали