Opel Zafira

OPEL Zafira 1.9cdti 120ks 2006g

4900 евра
Продавач jane
Телефон
078280088
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Велес
Поставен стар оглас
Страна на продавачот

Инфо

Година 2006
Гориво Дизел
Километри 270000
Тип на возило MPV
Коњски сили 120 кс
Зафатнина на моторот 1900 цм3
Менувач /
Еко стандард /

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 4900 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 4900 евра

Опис

kolata e vo top sostojba uvezena od germanija kupena od prvi gazdi kilometri original site servisi se napraveni kolata e registrirana na mk tabli i ima zelen karton cela godina servisna istorija dva kluca 078/280088

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Може да ве интересира

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 150KS UVOZ CH

Opel - Zafira | стар оглас

2006 / Дизел / 205000 км.
OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 150KS FIAT MOTOR 2006g UVEZENA OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA OD OPREMA -KLIMATRONIK -BORD KOMPJUTER -NAVIGACIJA -AIRBAG,,,ABS -ELEKTRIKA NA STAKLA -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -CENTRALNA BRAVA -4 NOVI GUMI -BEZ ZAMENI
Детали