Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 2014 106 000 km

4500 евра

Опис

Volkswagen Golf 2014 106.000 км
година
2014
отчитување
106.000 км
боја
бела
опис боја
Орикс Белата Перл
Боја на внатрешноста
Црна R-линија
менувач кутија
упатство
Возило со тркала
Предно тркало
гориво
бензин
ефект
140 КС
поместување
1.4 л
тежина
1.221 килограми
Емисии на CO2
112 g / km
Број на места
5
тело
Комби 5 врати
Број на врати
5
Број на сопственици
2

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Volkswagen Golf

Инфо

Година 2014
Гориво Дизел
Километри 106000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 140
Зафатнина на моторот 105
Менувач /
Еко стандард /

Контакт

Продавач Davido
Телефон
078563742
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Кавадарци
Поставен стар оглас

Може да ве интересира

Se prodava GOLF7 2014 GOD.VO ODLICNA SOSTOJBA

Volkswagen - Golf | стар оглас

2014 / Бензин / 28000 км.
Se pro dava GOLF 7 2014 god so 28000 pominati Cena 12000 evra
Детали