Bmw 525d common rail

Детали

BMW-525

ново! Дознајте се за BMW-525 (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава/заменува
Цена: 4500 €
Година: 2002
Километри: Околу 320000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 163 КС
Зафатнина: 2500 Цм³
Тип на возило: Седан
Обновен: застарен оглас
Посетен: 81 пат

Контакт

Име: Filip
Град: Битола
Телефон: 078294183
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Se prodava bmw 525d noviot motor common rail... 120kw 163ks Kolata e prva reg 2002g 11mesec premn. Zachuvana se gleda po slikite,4 novi gumi m+s plateni 200e registrirana do april 2018... Ozvuchenje JVC na touch plateno preku 400e ... Parking senzori itn itn os oprema ima se i se e funkcionalno...

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Опции

Слични според модел и година

BMW - 525
2006 год. | пред >1 час 9450 €

Слични според цена

Opel - Meriva
2007 год. | пред >1 час 4480 €
Skoda - Fabia
2009 год. | пред >1 час 4480 €
Peugeot - 207
2010 год. | пред >1 час 4650 €
Mercedes-Benz - C 220
2001 год. | пред >1 час 4500 €
Fiat - Sedici
2007 год. | пред >1 час 4499 €
Peugeot - Partner
2009 год. | пред >1 час 4350 €