BMW 5-Series

Bmw 525d common rail

4500 евра
Продавач Filip
Телефон
078294183
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Битола
Поставен стар оглас

Инфо

Година 2002
Гориво Дизел
Километри 320000
Тип на возило Седан
Коњски сили 163 кс
Зафатнина на моторот 2500 цм3
Менувач /
Еко стандард /

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 4500 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 4500 евра

Опис

Se prodava bmw 525d noviot motor common rail... 120kw 163ks Kolata e prva reg 2002g 11mesec premn. Zachuvana se gleda po slikite,4 novi gumi m+s plateni 200e registrirana do april 2018... Ozvuchenje JVC na touch plateno preku 400e ...
Parking senzori itn itn os oprema ima se i se e funkcionalno...

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Може да ве интересира

Продажба BMW 530D

BMW - 5-Series | стар оглас

2004 / Дизел / 277000 км.
Прв сопственик, очувана ,додатна опрема
Детали