Renault Megane

RENO Megan

2550 евра
Продавач Stojilko
Телефон
071271635
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Струмица
Поставен стар оглас

Инфо

Година 2003
Гориво Бензин
Километри 105000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 72 кс
Зафатнина на моторот 1400 цм3
Менувач /
Еко стандард /

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 2550 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 2550 евра

Опис

Reno Megan kupen vo salon vo MKD.
Redovno servisiran so servisna kniska
Voziloto e registrirano do 03/2018

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Може да ве интересира

Продавам Рено-Меган-седан, мотор 1.4л, бензинец

Renault - Megane | стар оглас

2003 / Бензин / 67000 км.
Произведено во 2003, добро сочувано возило, без дефекти, возено цел период внимателно од женска особа, поминати само 67000км.
Детали