Polo 1.4 tdi uvozz perfekt sostojba PRODADENO

2017/25/image-0-02-05-3b0d16b7eb8753e29f4d67a3b9dc01fd5d09668a30a62fa238993be60868f5be-V.jpg

Детали

Volkswagen-Polo

ново! Дознајте се за Volkswagen-Polo (Википедиа)
Тип на оглас: Се продава
Цена: 4350 €
Година: 2006
Километри: Околу 160000 км.
Гориво: Дизел
Моќност: 80 КС
Зафатнина: 1400 Цм³
Тип на возило: Хеџбек
Обновен: застарен оглас
Посетен: 573 пати

Контакт

Име: blagoja
Град: Битола
Телефон: 070312704
Доколку добиете погрешен број или доколку телефонскиот број е нецелосен, ве молиме пријавете на линкот Пријави

Прати порака Потврдена е-пошта

Опис

Servisna kniska Orginal kilometri 2 kluca r
Bez ni edna mana r
Plateno se do registracija r
Proba I proverka kade sakate r
POZZ

Дополнителни технички карактеристики

 • Клима
 • Климатроник
 • ABS
 • Серво
 • Централно
 • Централно (далечинско)
 • Airbag(Возач)
 • Airbag(Совозач)
 • Airbag(Странични)
 • 2(3) врати
 • 4(5) врати
 • Електрични Прозори (напред)
 • Електрични Прозори (назад)
 • Електрика на ретровизори
 • Греачи на ретровизори
 • Греачи на седишта
 • ESP / ASR / BCA
 • радио ЦД
 • Контроли на волан
 • Аларм
 • 4x4
 • Ксенонски светла
 • Алуминиумски фелни
 • Металик боја
 • Сончев кров
 • Подесување волан по длабочина
 • Подесување волан по висина
 • Автопилот
 • Борд компјутер
 • Паркинг сензори
 • Навигација
 • ТАКСИ Возена

Автоплац / Фирма

blagoja

blagoja

avto avto
Доколку ви се допаѓа овој автоплац/фирма.

Опции

Слични според модел и година

Volkswagen - Polo
2007 год. | пред >1 час 3750 €
Volkswagen - Polo
2008 год. | пред >1 час 4199 €
Volkswagen - Polo
2008 год. | пред >1 час 5000 €
Volkswagen - Polo
2008 год. | пред >1 час 5250 €
Volkswagen - Polo
2005 год. | пред >1 час 3999 €

Слични според цена

Volkswagen - Fox
2010 год. | пред >1 час 4280 €
Renault - Laguna
2007 год. | пред >1 час 4280 €
Peugeot - 1007
2008 год. | пред >1 час 4280 €
Skoda - Fabia
2009 год. | пред >1 час 4480 €
Opel - Meriva
2007 год. | пред >1 час 4480 €
Renault - Scenic
2007 год. | пред >1 час 4199 €