Mercedes-Benz A-class

MERCEDES A-180cdi 2005g classic

5200 евра
Продавач jane
Телефон
078280088
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Велес
Поставен стар оглас
Страна на продавачот

Инфо

Година 2005
Гориво Дизел
Километри 210000
Тип на возило Хеџбек
Коњски сили 109 кс
Зафатнина на моторот 2000 цм3
Менувач /
Еко стандард /

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 5200 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 5200 евра

Опис

doneseno so vozenje od germanija plateno e se do registracija (kako novo)

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Може да ве интересира

Mercedes A180 CDI

Mercedes-Benz - A-class | стар оглас

2005 / Дизел / 180000 км.
Mercedes A180 CDI 2005 4300 Honda Civic 2.2 2006 4500 Ford Mondeo 2.0 D 2003 2600 Seat Ibiza 1.4 A test plin 1997 1200
Детали

Mercedes A180 CDI

Mercedes-Benz - A-class | стар оглас

2005 / Дизел / 180000 км.
Mercedes A180 CDI Reg. 06.05.2020 Proizvedeno kraj na dekemvri 2005 180.000km Redovno servisirana,4 novi zimski gumi ,klima raboti perefekt,dva originalni klucha , kolata e vo odlichna sostojba. Donesena od Germania so Vozenje Za site dopionitelni informacii 078 309 399 Dragan
Детали