Mercedes-Benz A-class

Mercedes A180 CDI

4300 евра 43000 евра
Продавач Dragan
Телефон
078 309399
Е-пошта Прати порака до продавачот
Локација Скопје
Поставен стар оглас

Инфо

Година 2005
Гориво Дизел
Километри 180000
Тип на возило Миниван
Коњски сили 109 кс
Зафатнина на моторот 2000 цм3
Менувач Мануелен
Еко стандард Euro 4

Ново! Информативна пресметка на месечни рати за овој автомобил

0 евра 4300 евра
12 месеци/1 год. 84 месеци/7 год.

Сопствено учество: 0 евра

Месечни рати: 36 месеци

Кредит: 4300 евра

Опис

Mercedes A180 CDI 2005 4300
Honda Civic 2.2 2006 4500
Ford Mondeo 2.0 D 2003 2600
Seat Ibiza 1.4 A test plin 1997 1200

Безбедносна опрема

ABS
Серво
Централно заклучување
Airbag(Возач)
Airbag(Совозач)
Airbag(Странични)
Ксенон светла
4х4
ESP / ASR / BCA
Аларм

Друга опрема

Навигација
Борд Компјутер
Клима(обична)
Клима(автоматска)
Сончев кров
Радио
Радио USB

Може да ве интересира

Mercedes A180 CDI

Mercedes-Benz - A-class | стар оглас

2005 / Дизел / 180000 км.
Mercedes A180 CDI Reg. 06.05.2020 Proizvedeno kraj na dekemvri 2005 180.000km Redovno servisirana,4 novi zimski gumi ,klima raboti perefekt,dva originalni klucha , kolata e vo odlichna sostojba. Donesena od Germania so Vozenje Za site dopionitelni informacii 078 309 399 Dragan
Детали

MERCEDES A-180cdi 2005g classic

Mercedes-Benz - A-class | стар оглас

2005 / Дизел / 210000 км.
doneseno so vozenje od germanija plateno e se do registracija (kako novo)
Детали