altot

Dushko


Контакт

Телефон: 075402002
Прати порака до продавачот

АдресаСкопје
Прикажи на мапа

Огласи од продавачот

Shevrolet aveo

Chevrolet - Aveo | стар оглас

2007 / Бензин / 91000 км.
Регистриран и редовно сервисиран
Детали