Безбедносна опрема

Друга опрема

Приказ на 2 возила

Марка - Ford Модел - Fusion
Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта. Види како

Доколку сакате, можете да ги следите новите огласи од ова пребарување на вашата е-пошта.

Ако се согласувате да ви испратиме известувања за нови огласи на вашата е-пошта кликнете на копчето "Потврди"


Ford FUSION 1,4 ben,

Ford - Fusion | стар оглас

2006 / Бензин / 68500 км.
Prodavam Ford Fusion 1,4 benzin so pominati 68500km,socuvano redovno servisirano so servisns istorija-kniska,al.bandazi skoronovi gumi ,nov akumulator,celosno ispravno. cena 4300E. informacii na tel.077717517
Детали